Skocz do zawartości

Scena_3d:Winda


saladynsan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moglbys zrobic lekkie fisheye, tak jakby to bylo ujecie z takiej malej kamery podgladawczej w gornym kacie. bo na razie ta perspektywa troche zbyt mocna, a jak zrobisz mniejsza to nie bedzie wszystkiego widac.

 

przyciskow brakuje, ale to chyba wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ktoś tu czyta mi w myślach rybie oko będzie urzyte w koncowym renderze....co do rur kanalizayjnych:), ja na to tak nie patrzyłem ale moze poeksperymentuje i to zmienie narazie zmienilem troche swiatło...i mysle ze ten niby blask od swiatel wykasuje...

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale FOV'a to masz strasznego, nawet te kwadraty wygladaja jak romby, i chyba troche sa za malo i za gest bo troche interferuja, pozatym reszta materialow spoko, chociaz lekkie reflections dalbym na to jasne drewno na scianach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....będę dalej walczył z texturkami co do FoV'a na razie jest on taki żeby było widać lokacje potem będzie rybie oko...na razie szukam jakiegoś pluginu który to robi albo sposobu...na tej jasne ściance jest reflect ale widać chyba ze za maly:)..a lustro będzie...tylko chyba takie małe postaram się jeszcze dzisiaj pozmieniać coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm dałem więcej reflectu na jasnym drewnie...dodałem lustro zmieniłem texturke dywanu ale ogólnie myślę czy nie zrobić z metalu z lekkim reflectem...hmm a może za dużo wtedy będzie za dużo powierzchni które odbijają...i nadal poszukuje jakiegoś toturiala albo plugina do rybiego oczka..jeżeli wiecie jak to zrobić dajcie znać...

 

5.jpg

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pierwsze próby z v-ray'em na razie testowo...jedynym minus jest to ze po rendeze video post u mnie dorzucał to lśnienie od lamp i kiedy już ma dorzucić je to max mi się wysypuje ..macie jakieś inne pomysły na lśnienie albo inny sposób na rybie oko....czekam na pomysły..

a sam idę też kombinować

 

6.jpg

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zrobiłem rybie oczko dzięki sphera i narzuconego na niego reflecta..hmm ale jakoś mam pełno tych czarnych kropeczek na pewno to da sie wywalić bawiąc się w właściwościach refelecta albo gdzieś tylko mam inny problem bo w odbiciu nie renderuja się efekty video posta czy jest możliwe włączenie czegoś żeby i tam był one widoczne....albo czy jest możliwe zrobienie głową jakoś inaczej albo podobny efekt żeby otrzymać taki efekt jak na lampce po lewej...

8.jpg

 

7.jpg

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym renderujesz? jesli scanline, to w okienku z ustawieniami do renderowania, w opcjach raytrace, jest cos takiego jak "render material ID" (czy podobnie). jak jest klikniete, to glow efekt sie bedzie odbjial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności