Skocz do zawartości

Scena 3d: Other World


Naimad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W zasadzie podpisze sie pod LordSithem.

Przekombinowales troche z kompozycja, planety, kometa, lapa w wodzie, mogles zdecydowac sie na jeden mocniejszy punkt i jakos go wyeksponowac a u Ciebie zrobil sie odpust, no i te planety strasznie kiczowato wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają obydwie sceny (no może bardziej ta ze śniegiem). Ja bym jednak wyrzucił tą kometę, bo wydaje się sztuczna, a dodał jakiś statek w oddali, płynący w okolice wyspy. No i ew. dodał jakąś mgłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek zimowy bedzie fajny jak nad nim jeszcze troche popracujesz, proponował bym drzewo o cieńszych gałeziach, leciutka mgłe, podmiane nieba na nowe (nawet w PS), jakies bardziej realistyczne, obecne wydaje mi sie zbyt rozciagniete horyzontalnie. Stateczek to też dobry pomysł, jesli bedzie w oddalo to tez mozesz go wrzucic w post produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok do przodu i pol do tylu: moglbys zastosowac lekki haze. I jescze jeden szczegol: wydaje mi sie, ze albo ta woda bylaby zamarznieta i wtedy ma prawo lezec snieg na tych "gorach", bo teraz wyglada to strasznie nienaturalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, bedzie mgla, pomysle nad statkiem na niebie w oddali, pomysle nad niebem, poprawie drzewo, prawdopodobnie pojawi sie mgielka. Za jakis czas bedzie update. Narazie musze odpoczac od tego troszke i skonczyc inny projekt. Heh a mialo byc finshed work ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności