Skocz do zawartości

Living dead: Warrior of Death.


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIe no textura jest superandzka powala mnie na nogi człowiek , ale ja mam pytanie do cział bo zaiste to jest wojownik , wiec pewnie bedziesz jeszcze wiele modelowac przy ciele , i mam nadzieje ze sie nie zawide bo jak narazie ciało dla mnie jest hmm jak by ci tu powiedziec no jest marne , musialbys mu podkreslic miśanie wszuytkie dorobic jakies zyłki wysiłku hmm lekii dym mu dorobic takie seledynowo zielonkawy , taki dym zgnilizny oo kurde jaki pomysl a moze to ja w swojim zastosuje hehehe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zastosowalem sie do wiekszosci porad pazzi - i powiedz czy dalej poprawiac

- musze jeszcze biceps poprawic chociaz nie wiem (chce zrobic 2 naramiennik)

- mam jeszcze pytanko do was - co można z ręką nietrzymajacą miecz zrobic ?? wszelkie pomysly mile widziane :)

- klate owlosioną może zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyglada swietnie , super pomysl z wiatrem i kiltem , dobre :) i textura tez mis ie podoba ładnie nałozona :) Pasuje do kolesia :) , hmmm cos mnie zastanawia

chodzi mi tu dokłądnie o brak pach , wiesz tak gdzie ramiona łacza sie z ciałem , nie ma on tego jest taki hmm jaki przez to nie foremny nie czepiam sie , ale własciwie na to chciałem ci uwage zwrócic , jak zauwarzysz i sie przyjzysz to wyda ci sie to sensowne ;) ale praca super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no teraz to juz jest super całkiem niezle , a co bys powiedział jak by ci zaproponował zwiekszenie klatki w boki lekko ? i troszke do przodu hmm co ty na to ?

 

Edytowałem hehe bo błedów pełno zrobiłem i nie wyrazne to takie było hehe [piwo] [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności