Skocz do zawartości

Living dead: Warrior of Death.


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dokladnie to samo wrazenie odnosze, co Pablo - miecz jest w zalozeniu dwureczny (przynjamniej tak wynika z rekojesci...)

 

Poza tym mozesz troszke go skrecic (miecz) tak, zeby ostrze bylo widoczne - jak na razie caly trud, jaki wlozyles w zrobienie miecza \'idzie na marne\'... zaprezentuj miecz w calej jego okazalosci... mozesz na przyklad uwydatnic dlugosc ostrza, prezentukac je bardziej zwrocone do kamery z odpowiednimi ustawieniami perspektywy - tak, zeby ostrze bylo \"przerysowane\"... :)

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pościk! [3m się]

 

Naprawdę świetna pracka, będę tu zaglądać[jupi]

Jedna uwaga:

w tej chwili koleś wygląda jak by się trzymał tego miecza (jak poręczy w autobusie), a powinien go raczej trzymać z lekkim trudem (taki kozik to pewnie i dla Arnoldzia był by nielekki).

Może gdybyś dłoń w nadgarstu skręcił lekko w dół (obciążenie mieczem powinno się rozkładać po wszystkich możliwych punktach łączenia ludzika)... nie lubiłem wykładów z anatomii :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz pięknie, i ostrze ładnie widać.

tak trzymaj!

prosiłeś o sugestie dotyczące tej wolnej ręki (lewej):

więc może mógłby trzymać się za brzuch, ręka we krwi, krew spływająca po szacie (białej :)) w końcu to living dead [mruga]

(hm.. coś mam ciekawy nastój)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że ten sam efekt mógłbyś uzyskać jakby miecz był niżej..niżej nish był nawet poprzednio...ninja nie trzymają tak wysoko mieczy...myśle że to ma być ninja podobne...:D pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już chodzi o ten miecz to wg mnie ma za długą rękojeść( nie wiem czy jest taka potrzeba?)- ale to kwestia TWOJEJ FANTAZJI i Twoja decyzja...

...poza tym miałabym ochotę włożyć mu ten miecz inaczej, żeby trzymał go pod innym kątem... może zwrócony ku górze?!

 

no ale widzę postęp! ...naprawdę ładne texturki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom ja czekam daaj dawaj wiecej renderków , bo narazie to jest superr ale ....( zawsze jest jakies ale i zawsze sie znajdzie taki ktos kto to ale wypowie hihihi) ... mógłbys mu zasłonić to czego nie widac , szczerze mwiąc to co tu zasłac jak ty goscia juz wykastrowałes hihihi :D [piwo][piwo] czekam na reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, fajnie to wyglada, ale strasznie jest niespojny, jesli moge cos zasugerowac, to ujednlic go tematycznie, zrob bardziej azjacka twarz, proponuje cofnac i obnizyc czolo, przekrzywic oczy i zaokraglic dol twarzy, dopiepszyc mu konski ogon, albo kok (chyba to drugie o ile to sie tak nazywa) wlozyc dwie szpile we wlosy, i to bylby calkiem oryginalny obraz - samurajska smierc! :D nie wiem jak to widzisz ale dla mnie to lepiej wyglada niz conan barbarzynca bez polowy twarzy.. aha co do textur ciala, to z ta twarza na ciele niezly pomysl - przyszlo mi do glowy, ze mozesz zrobic troche podjedzonego goscia (jakies wystajace zebra, nadgnila skora) bedzie cool tak czy siak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy to pewnie glupio , ale pewną niespójność miałem w planie. Barbarzyńców jest wielu, a ja chcialem coś innego. jeżeli miałby to być typowy samuraj to przecież te skórzane paski i naramieniki bylyby bez sensu - ja chciałem zrobić jakby mixa kultury europejskiej z azjatycką.

 

ps. miecz najpewniej zmienie na katane zwykłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh....wygląda jak jakiś nieszczęśliwy poeta rozmyślający nad sensem swojego życia...:D albo walnij mu czachę do jednej ręki i masz hamleta z byc albo nie byc:).......no co...takie sa moje skojarzenia:D:D:D

Pozatym model wspaniały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid czy tak wyglada twój koncowy render czy , jeszcze cos dorabiasz stary bo normlanie jak dla mnie to mało jest jak do konca , wiec sie postarac mógłbyc oki ?

 

czekam na reszte

 

Pracka jest bardzo dobra i wogóle stylistytcznie i anatomicznie , pasuje mi wszystko , nie czepiam sie do niczego prócz braku textury ....

czekam na dalsze rendery :D [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie jest to końcowy render.

ta ręka to ze względu na pewien sposób trzymania miecza. Finalny zamieszcze razej dzisiaj jeszcze. Ale high resolution to nie zdąże. Na jutro bedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zamieszczam text dla jury [prosiłbym o ewentualne poprawienie błędów] a render pozniej (bo sie robi)

 

The Warrior has been rendered using 3ds max 5 with brazil.

Textures have been done using photoshop and my photos.

At the image there is a man, an ancient warrior, who is still living. In his live he had done much evil, but now at the end of his life, he\'s looking for his god.

 

heh Pewnie zrobilem duuzo błędów.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, super i w ogole ql. Dawid, you rule ! [killer] Tylko ten mieczyk tak troche dziwnie trzymany, ale moze mi sie tylko tak wydaje (male spaczenie wzroku spowodowane Krzyżanami, Wiewiórami itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sherry

no paciu, a ja tego ostytnigo ni widziołom :P *klaszcze w łapki* miszczu, jestem pod ffrażeniem. ja tez tak kcę umiować ;_;\'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności