Skocz do zawartości

postac 3d: smoczek wymoczek


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, mój wątek wyleciał z niewiadomych mi powodów, więc spróbuję jeszcze raz, mam nadzieję że teraz nic nie skopię po drodze.

 

Mam zamiar zrobic smoczka w 3d, komentarze mile widziane :)

 

Wrzucam last update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Trium

Mi wyglada ten smoczek za słodziutko :) Powinien być groźn iejszy jeżeli chcesz zrobić smoczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

spoko smoczek będzie, młody smok niemusi zaraz zabijać i być pogromcą miast

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trium -> no i dobrze, tak miało byc :) To taki młody, trochę pierdo... niezdarny ;) smoczek :)

Styczny -> dzięki! :) Ale pogromcą niewiast (dziewic) to mógłby byc.. ;)

wrzucam jeszcze raz koncept, bo musiałem edytowac pierwszy post żeby wstawic progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tutaj wogule jeszcze nie ma oczu. A powieki chyba zostawie, bo mogą się przydac później jakbym chciał edytowac mimikę.

Ale żeście się wszyscy uparli żeby był groźny... No ale zęby może jescze poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom... Postów jak na lekarstwo, ale ja i tak męczyę dalej mojego smoczka...

:)

czekit ałt: zrobiłem częśc tułowia, teraz zajmę się nogami, rękoma i ogonem. z tymi nogami może byc ciężko.

Już teraz martwię się jak ja to oteksturuję :( Znacie jakieś dobre tutki do teksturowania modeli high - poly? Nigdy tego nie robiłem :(

Pozdry all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... dalsze męczenie tego gada :D

Tak cosik mi sie widzi że za staro teraz wypada w stosunku do konceptu... proporcje są inne. tam wzglada na bobaska, tu na nastolatka... No co zrobic, teraz tego juz raczej nie zmienie.

Nogi tylko zaszkicowane... jescze troche nad nimi popracuje.

Caly czas szukam tego dobrego tutka do teksturki, wiec jak ktos ma cynk...

I pamietajcie ze koments welcome...

Ide spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fajny skurczybyk :) może było by lepiej gdybyś go zrobił bardziej przysadzistym , dorób baniocha większego i zmniejsz gwałtowne przejście z czoła na pysk tak jak na koncepciku i może bedzie gód :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traq -> masz racje, proporcje wyszły trochę inne niż na koncepcie. problem w tym że nie tak łatwo to teraz zmienic... No ale popróbuję jak mówisz.

 

Ania C. -> nogi zrobiłem od nowa. mam nadzieję że jest teraz lepiej. co wy a to? No właśnie, proporcje.

 

yasser ->mniejsze skrzydła niż na koncepcie znaczy się? teraz ich wogule nie ma. No, zobaczymy jak wyjdą ;) jak reszta :)

czy będę animował: na razie nie mówię że nie, trochę tródno by było uchwycic realistyczny ruch przy takich nogach....

Ale mam taką wizję: smoczek podskakuje sobie do przodu na tych zajęczych nogach i pomaga sobie skrzydłami, które nie są w stanie go unieśc :) Mogłoby byc smieszne :)

 

Poprawiłem też trochę szyję:

Pozdrawiam wszystkich!

najnowszy screen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stracił swoją bajkową wymowę przez te długaśne nogi i ramiona.

 

Zgadzam się w 100 %. Mnie też to boli, psotaram się jeszcze coś z tym zrobic, zobaczymy co wyjdzie. Problemem jest głównie to że w 3d nie czuję takiej swobody jaką mam na kartce. :(

 

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowales go modelowac majac szkic za nim?

robisz plane, na ktorym wyswietlasz w viewportach teksture ze szkicem, i pociagasz spliny wedlug tego, a nie na oko majac szkic gdzies obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, Aniu wiem że tak się robi, ale ja modeluję to z box modelingu, do tego w wingsie, a tam nie ma takiej opcji (z tego co wiem).

No ale masz rację że tak pewnie byłby wierniejszy orginałowi. Na razie odpoczywam od projektu trochę, pewnie jutro zabiorę się za niego z nową zaciekłością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, mały updejt: skończyłem stopy i dłonie, zrobiłem kolce i przeniosłem wszystko do maxa. Skrzydla zrobie właśnie w 3d maxie.

jak tylko uporam się ze skrzydłami zabieram sie za teksturowanie, co chyba zajmie mi sporo czasu... chyba że ktos pożyczy mi tablet ;)

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

coraz ładniejszy (realiSTYCZNY)

ale obiecałeś mu zęby zmienić.Jakie tablety (może liście) cie interesują hehe.. hahah.aaaahhaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

skoro doszliśmy do skojazeń tomi on przypomina niektórych dj'ów co na teledyskach hip-hopu są, może te ręce a może ten kolor. hihihihhhahahahahehehehhihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;)

dzięki za komentarze - muszą być tablety, a nie liscie - dokładnie do speeda bym łyknoł - wtedy teksturowanie na pewno szybciej mi pójdzie ;) Po lisciach obawiałbym się o efekt. ;)

Chyba będę musiał go zringowac i inna pozę zrobic, bo faktycznie nie wygląda to naturalnie :)

zeby próbowałem powiększyc ale to jeszcze bardziej go postarzało, więc dałem spokój - przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :)

Długo nie było updatu, no ale teraz jest. Zrobiłem skrzydła i zmieniłem trochę proporcje (większa głowa jak radziliście :). Z tymi skrzydłami strasznie się nabiedzilem, dlatego tak długo nic nie było (btw. wielkie dzięki dla Wiśni za pomoc).

Myślę że model czekają jeszcze tylko drobne poprawki (głównie ręce i stopy) i będzie to już koniec. Przygotowywuję się już psychicznie na teksturowanie :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :)

Długo nie było updatu, no ale teraz jest. Zrobiłem skrzydła i zmieniłem trochę proporcje (większa głowa jak radziliście :). Z tymi skrzydłami strasznie się nabiedzilem, dlatego tak długo nic nie było (btw. wielkie dzięki dla Wiśni za pomoc).

Myślę że model czekają jeszcze tylko drobne poprawki (głównie ręce i stopy) i będzie to już koniec. Przygotowywuję się już psychicznie na teksturowanie :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

będzie dobrze ustaw solówke z Tabalugą daje 100 do 1 na twojego wymoczka, pozdro ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, ze Twój smoczek już dawno przekroczył etap, na którym ja utknąłem. Swoją drogą zdaję sobie sprawę, ze porządny high poly to nie jest kaszka z mleczkiem, ale jak już spadać, to z wysokiego konia. Twój smoczek bardzo mi się podoba. Uważam nawet - w przeciwieństwie do niektórych, - że wyszedł lepiej niż w koncepcie. Tak trzymaj, zwłaszcza że czeka Cię teraz bitwa z teksturą. Jak ja o tym pomyślę w kontekście mojego smoka, to aż strach się bać. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny modelik,ale jako smoka "blyskotliwego inaczej"(bo chyba takie miales zalozenie?) widze go z waskimi ramionami, wydatnym brzuchem...chodzi o takie "szczeniackie proporcje"...to jest niezły pomysl z tym smoczym Donżuanem-nieudacznikiem....a zamiast ognia niech puszcza smarki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności