Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat Cinquecento


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość marcin_mocny

we fiacie CC tylko z jednej strony jest wlot w spoilerze z drugiej strony jest tylko wgłębienie bez otworu, po stronie właściwej dla wersji rynkowej (po której stronie kierownica) na obrazku zaznaczyłem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubu thx za linki, napewno sie przyda:)

 

a tu zamieszczam kołpak:), moze na felge przerobie :P

 

 

Marcin mocny ja tu nic niewidze jakoś na tej fotce tego cinkola, zeby były jakieś różnice, obie dziury zatkam plane na czarno i bendzie git, a tu jest fota cinkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we fiacie CC tylko z jednej strony jest wlot w spoilerze z drugiej strony jest tylko wgłębienie bez otworu, po stronie właściwej dla wersji rynkowej (po której stronie kierownica) na obrazku zaznaczyłem to

 

zalezy w jakim zderzaku, w zderzakach z younga i tych biednejszych wersji faknycznie jest tylko wglebienie i wystaje hak, a w sportingach i w SX'ach sa 2 otwory i hak jest niewidoczny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu-fotek to mam na kompie od zaje...... i jeszcze więcej

 

Mobil-masz racje, bo w tych sportowych wersjach są 2 chłodnice :)

 

 

A tu zamieszczam kolejne fotki, zrobiłem troszke dachu i drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007- staram sie tego błęda wydupczyć jakoś ale nichce sie stracić :), ale postaram sie żeby zniknoł.

 

A tu jeszcze fotke z tyłem :), jutro postaram sie zrobić tylni zderzak, tylną klape, szyby, uszczelki i lusterka boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu-fotek to mam na kompie od zaje...... i jeszcze więcej

 

Mobil-masz racje, bo w tych sportowych wersjach są 2 chłodnice :)

 

 

A tu zamieszczam kolejne fotki, zrobiłem troszke dachu i drzwi.

 

 

nie ma zadnych 2 chlodnic w CC, sporting od "cywilnego" rozni sie tylko skrzynia biegow i silnikiem, a zderzak jest jaki jest dla estetyki :) w przypadku sc tylko skrzynia biegow, bo silniki sa te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

ja chciałem tu jeszcze tylko zaznaczyć że nie pisałem tego o spoilerze

z powietrza, miałem CC Sportinga rocznik 1996 przez 3 lata, nie tuningowanego tylko seryjnego i tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem tu jeszcze tylko zaznaczyć że nie pisałem tego o spoilerze

z powietrza, miałem CC Sportinga rocznik 1996 przez 3 lata, nie tuningowanego tylko seryjnego i tak to wygląda

 

jakis rocznik wychodzly z zasleipnym hakiem i dodatkowym wlotem, ale czy sportingi to nie wiem, SXy na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wczoraj wyrenderowałem jeszcze fotke, gdzie jest materiał na szybach, i dziś miałem sie zabrać za dalszą prace ale mam problem. Jak owtieram ten model to mi wyskakuje błąd ze plik jest uszkodzony, i jak nacisne OK to mi sie normalnie pusty max załancza i niewiem co sie dzieje. Bo jak nieidzie tego naprawić to czeka mnie praca od nowa :( Może ktoś z was bendzie wiedział ja to naprawić ???? Z góry THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :( No to chyba czeka Cię praca od nowa ( ale sprawdź jeszcze w folderze max'a w AUTOBACK może coś jest jak jest to masz szczęście którego ja nie miałem) :( Modelik mi się podoba ale ten kant na dzrzwiach razi, bo dziwnie układają się odbicia (chyba jest tam krzywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze dorzucam świerzy renderek, a mianowicie TYŁ

 

 

kolejny bug. cc nie ma z tylu 4 swiatel w lapmie, ma kierunek, normalne ze stopami razem, odblaski (bez zarowek) oraz przeciwmgielne (z jednej strony) i wsteczne (z drugiej), no i te drzwi popraw bo kiepskie sa.

na temat wydechu nie wypowiem sie, bo o gustach sie nie dyskutuje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

no i próg jest całkowicie skopany

jakieś dziwne szczeliny są między przetłoczeniami nadkoli

a progiem tak z tyłu jak i z przodu i jeżeli zamiarem twoim było

umieszczenie nakładki na próg (co trochę tak wygląda)

to po nadkolach wcale nie widać żeby były poszerzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, za dużo niema, ale poprawiłem troszeczke dzwi, wydech i pare rzeczy,

mam do was pytanie czego mi jeszcze brakuje przy tym cinkolu, na tych fotkach które teraz zapodaje, oprócz wnetrza którego raczej niezrobie :)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

tyl chyba za okrągły.. no chyba ze taki byl zamiar, przypomina bardziej sejczento ta klapa i zderzak, no i szczelina pomiedzy drzwiami a karoseria potrzebuje troche pieszczot, klamek rozumiem ze nie bedzie ?? jesli robil bym tunig 'wygladzany' zaczynal bym od zlikwidowania listew i wygladzenia zderzakow zamiast usuwac klamki, i wywalil bym tą uszczelke na tylnej bocznej szybie i wstawil taka klejona zeby zlewala sie z karoseria.. ale to tylko sugestie i moja wizja tuningu tego autka.. jeszcze jedna rzecz ktora mi sie rzucila w oczy to nadklola.. tyle krytyki z mojej strony, mam nadzieje ze konstruktywnej choc troche

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, za dużo niema, ale poprawiłem troszeczke dzwi, wydech i pare rzeczy,

mam do was pytanie czego mi jeszcze brakuje przy tym cinkolu, na tych fotkach które teraz zapodaje, oprócz wnetrza którego raczej niezrobie :)???

 

czego brakuje?? klamek przede wszystkim!!!! a pozatym zastosuj sie do tego ci ci napisalem o tylnich lampach, reszta jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ior (chyba) w materiale szyby zmniejsz i jeszcze....

 

te fragmenty lamp co zaznaczyles sa akurat ok :) te bardziej na zewnatrz powinny byc odblaski zamiast zarowek :) (drugie od srodka patrzac) pozdrawiam

 

no i szyba faktycznie kiepska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzis hyba raczej nic nie zrobiebo sie przygotowuje do drugiego egzaminu prubnego :(, z tyłu na klapie jest malutki błąd, ale już jest poprawiony, lampy tesh są poprawione, tylko jeszcze musze zrobić tą szpare między nadwoziem a tylną klapą, klamki(hyba że zostanie bez:P) i klosze na tynle lampy i to wszystko:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności