Skocz do zawartości

Wyścig: "Pościg"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Scena i obiekty jakos mi się nie podobają.... mało szczegółowe głowne modele.... mało szczegółowa scena... wogóle szczegółowa to ta praca nie jest. Proponuje wziąć się za modele a później zająć się teksturami itp. Masz mnóstwo czasu do końca bitwy... a w takim tępie to do końca tego miesiąca skończysz tą pracę.... (w znaczeniu negatywnym). Zbierz się któregoś dnia i zacznij pracować nad pojazdem tyle... aż powiesz "to jest to" :]. Czekam na kolejne updaty...

 

PS: co by miały robić dwa samoloty w okolicach wulkana?? kamikaze?? :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi się dostało :)

 

Przypominm że to koncepty w 15 minut pdmalowwane w gimpie :) Już chyba mam w głowie obraz jak to ma wyglądać, docelowo ma być dynamicznie z blurem itd. Będzie inna perspektywa chyba. Co do kolejności i uporządkowania pracy to ja już tak mam. Coś mi się nudzi to zabieram sie za cos innego :) Jakoś niemoge cały czas siedzieć nad modelem, poprostu mi się nudzi.

Niedługo jakieś updaty dam mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było. No więc nie miałem zabardzo pomysłów co zrobić z polskim samolotem, o szczegóły chodzi przede wszystkim. Postanowiłem go zrobić od początku.

No więc mamy polski samolot szkoleniowy PZL-130 ORLIK. Bardzo podoba mi się jego krztałt, to na ćwiczenia NATO z seri extreem została wysłana najnowsza w pełni bojowa wersja z dodanymi silnikami odrzutowymi i nowym działem plazmowym produkowanym w fabryce w Żarach :)

Narazie kadłub bez bajerów nowych, jeszce troszke do poprawy.

orlikb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności