Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Concept car


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak tak patrze to dochodze do wniosku ze też sobie jakis concept zrobie żeby cos dodać do swoich prac ;) a co do modelu to fajny, kwestia gustu ale mnie sie osobiście podoba tylko możę inny kolor bym widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no tak to juz jest.. w glowie pelno ksztaltow ;] jak cos tworzymy to zawsze na podstawie pewnych wspomnien, jakies detale utkiwly mi widac i z tego lexusa, hindus po opisie widze ze podlapales cos z fenga :] spoko spoko, tez mam zamiar zrobic cos w jego stylu.. kome no to ksztalty to chyba kwestia gust, mi sie nie podoba F50 a dla innych jest piekne.. lakier to jakis tam phong zwykly jeszcze nie wiem czy bede robil cos ala real czy bardziej rysunkowo, zreszta to tak dla zabawy tylko

 

thx za c&c.. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej niz lexusa przypomina mi to PEUGEOT'A 4002, ale ogolnie robi mile wrazenie. To jest kwestia gustu ale dla mnie jest on mdly, brak agresywnosci, ale to jest tylko moje zdanie na ten temat, ja bym tu i uwdzie wrzucil wolt powietzrza, i ten krotki przod tez mi cos nie lezy :/ a gdzie silnik mialby sie znalesc przod czy tyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no tak tylko co by tu zmienic zeby nie zaklucic tej gladkosci bo chcialem zeby sprawial takie wrazenie, spojlery poukrywane itd, dlatego tez przednie swiatla wygladaja tak jak wygladaja, moze kolor zbyt agrwsywny jak na te linie, a peugota 4002 nigdy nie widzialem, zaraz poszukam jak to wyglada.. silnik z tylu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności