Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zegarek "Slazenger'a" (NURBS)


zipper

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ;]

 

w przerwie od renderowania audi ... i uczenia sie shaga i VrayFura ... dziubie sobie zegarek ... nie znalazlem w necie zdjec oryginalu wiec kozystam z real modelu :) niestety nie macie z czym porownac... staram sie go zrobic w miare dokladnie ... i zobaczymy co z tego wyjdzie, moze jakas prosta scenka. W dalszych planach export do maxa i kolejne misiace renderow w Vrayu -_- ... narazie siateczki i render z Flamingo ...

 

pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma do czego porównać więc myślałem, że się chociaż modelu doczepię... a tu nie ma jak :) czyściutko, gładziutko, filleciki tam gdzie trzeba to są... świetnie :) tylko wymodeluj jeszcze tarcze (i zaciski ;P)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mile komentarze ...;]

 

tak jak mowiles loozack ... jest tarcza i prawie skonczylem branzolete ... (zaciski przyjda jutro ;] )

 

sceleton: te rendery sa jak narazie robione w rhino -_- takze nie spodziewaj sie rewelacji przed exportem do maxa... po exporcie tez nie wiem bo jak widac po mojej biednej audicy jak narazie jestem w trakcie chloniecia Vraya

 

aha ... dla tych ktorzy ewentualnie posiadaja ... lub widzieli to cacko :) bransoleta nie jest orginalna ... ta kupilem za 15 zlotych u ruskich bo tamta mi sie rozleciala :(

 

zostalo jeszcze kilka ciec i zawleczka od branzolety i naklejka "50M water resistant" i bedzie koniec ;] (modelowania)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baton : srobek sie nie doszukasz bo ten zegarek takowych nie posiada ... przynajmniej z zewnatrz ... ;] jedyne srobkopodobne cos to pokretelko do nastawiania godziny ;]

 

troche sie uspil ten watek ... ale jak wiecie rzucilem sie na maxa i poly ... no i oczywiscie caly czas trenuje sobie Vraya ... no i jak juz uznam ze jestem gotowy ... to wroce do tego modelu ... jak i do audicy ... wyeksportuje i porzadnie wyrenderuje ... narazie jest jak jest ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ... niestety po awarii dysku (zanim jeszcze zaopatrzylem sie w nagrywarke) modele mi sie nie ostaly ... ale kumpel trzymal moje stare renderki ... i dzieki temu mozesz zobaczyc ten zegarek raz jescze ... :)

 

niestety umarlo ... moze nie jak chomik ... ale jednak ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawcio_m : dla ciebie siateczki ...chociaz z perspektywy lat ... juz nie wygladaja tak imponujaco jak kiedys ;] (to bylo chyba jeszcze w rhino 1 :)

 

Sebastian Ozga : tak jak pisalem wczesniej po awarii dysku stracilem te modele ... zostaly mi tylko renderki ktore zachowal moj kolega u siebie ... takze zadnych kolejnych renderow nie bedzie. jakby nie bylo dzieki za mile slowa :)

 

pozdrawiam ... i uznaje watek za oficjalnie zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności