Skocz do zawartości

Avatarki [max. rozmiar]


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

te phantom co ty za bzdury piszesz co kogo ja tu buntuje ???? odbilo ci kompletnie ?? co ty tu za bzdury opowiadasz ??

co robisz ze mnie \"zaplutego karla reakcji\" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[gafa] a to ten post...heh...nie miałem nic złego na myśli...heh...żarty ludzie !! Chociash jush raz mi się oberwało za żartowanie :P...say wie o co chodzi...a teraz widze że 2 raz przyszedł...lol...sorki MeG raz jeszcze...ale z 2 strony...yyy...dobra nie jush nic więcej nie pisze bo znowu oberwie mi się :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...była jush reforma wielkości avatarów...teraz przyszła pora na reforme wielkości sygnatur pod postami...moje skromne pytanie:

 

ile miejsca powinna zajmować sygnaturka pod postem?

 

...prosze o odpowiedz bo nie wiem czy moje 2 bannerki mogą komus przeszkadzać czy nie...oraz czy inni forumowicze posiadający bardzo rozległy text jako sygnaturka...tesh powinni się ograniczyć :D

 

odpowiedz pewnie nie będzie dokładna..ale proszę o taką na oko :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jest ograniczenie i uploadowane prace na serwer max3d.pl nie mogą mieć więcej niż 100KB... Ja tam osobiście lubię szczególiki.... Jestem zwolennikiem dużych rozdzielczości. Jedynie denerwuje mnie jak ktoś nie umie kompresować dobrze... I daje prace ważące grubo powyżej 0.5 MB jak mogły by mieć 30 KB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie liczyć na pomoc z awatarkami ale co do wielkosci też powinna byc bo ostatio jak ktos miał 80 lub 100kb to mi sie forum nie tnie na stałym ale na modemie to se mozna przegladac trzy wątki przez miesiąc i to mniewaśnie wkórzało kiedyś przoszę o rozwarzenie tego posta przez moderatorów.!!!

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności