Jump to content
Sign in to follow this  
adek

Recommended Posts

hej!

Tym razem ja mam propozycje, taka mala prosbe. Co myslicie o wprowadzeniu jakiegos standardu avatarow? Niektorze maja zdecydowanie za duze obrazki ktore jezeli ktos ma mala rozdzielczosc przeszkadzaja w poruszaniu sie na forum. Wydaje mi sie ze stale avatarki np. max. 100x100 sprawilyby ze forum czytaloby sie lepiej ...

jest to niby pierdółka ale ... :) ?

heh... no to w poziomie przekraczam o 20 pikseli :(

a na poważnie. standard by się przydał. W zasadzie takie działy jak WIP czy bitwa i tak sa w poziomie rozciągnięte. Ja na szczęście korzystam w 1024x768, ale faktycznie kiedyś, gdy korzystałem w 800x600, to w innych działach troszkę to drażniło. Choć i tak znakomita większość użytkowników już nie przesadza z wielkością avatara.

Więc ostatecznie czy będzie standard, czy nie - nie będę narzekał :)

Jak inni??

popieram ... 100x100 będzie bardzo dorym rozwiązaniem i umili poruszanie się po forum.

Pozdrawiam i głosuję na TAK.

Wprawdzie mój avatarek dozna lekkiego szoku, ale jestem ZA. Trzeba sobie ułatwiać życie, a na przesuwaniu okienka w poziomie można zaoszczędzić sporo czasu :D

100 x 100 moze byc....tylko pytanko...gdy zostanie juz to wprowadzone...to co sie stanie z tymi co maja aktualnie wieksze? beda musieli sami pomniejszyc itp. czy serwer sam to zrobi???

pozdr

Nieno moze GRAFICY sobie poradza ze zmiana avatara :P Ja jestem jak najbardziej za!

ja też licze na przychylność grafików :) nikogo nie zmuszam do tego ... ot taka luzna prosba ...

jestem za, musze swojego zmniejszyć, ale pierw musze sie do mojego kompa dorwać.

tez jestem za czyta sie lepiej jak avatarki sa nie za wielkie :)

moj \"blackie\" ma 50x50 pixeli tyle ze animowany mam nadzieje ze to nie przeszkadza :? ??

Guest Karawan

niektorzy to juz z tym przeginają!!!

Zlitujcie się!

Popieracie inicjatywę a nie zmieniacie avatarów!!!! To ma być śmieszne?

Chetnie zmienie, tylko (moze to i smieszne) nie wiem jak. Czy musze zmienic kompleynie obrazek tzn, poszukac mniejszy, czy da sie jakos recznie zmienic rozmiar?? Jezeli odpowiecie na pewno zmienie.

Fakt :D Napisalem a nie zmienilem, zapomnialem bo mial 110 :P no ale nie mowiac po ksywce np. E***-3d to ma spory avatar :D...

Guest Karawan

tak kablować na kolegę!!! hmmm może to i dobrze, moze sie sie domysli ze to o niego chodzi.

Ja nikogo nie kabluje, ale mi przy 1024 juz sie cienko czyta jak mam 1/3 ekranu na avatary. Sorry, ale to jest forum o grafice a nie galeria avatarow :P:P:P

W jakimkolwiek programie do płaskiego 2d zmień jego rozdzielczość i wrzuć na FTP (jak założyć masz w regulaminie bitwy).

Dokładnie! W 1024x768 niektore posty czyta się cieżko ...

Pomniejszcie swoje avatary do 100x100 ...

Eden-3d-powinienes dostac bana za ten awatar(tylko sie nie obraz)jak jestem w threadzie gdzie Ty cos napisales to wszystko jest rozchrzanione i tylko jego widac-czy to nie lekki przerost formy nad trescia??????:)

Pewnie teraz sie zlamerze na całym forum :P. Kumpel mi powiedział, że jeżeli nie mam stałego IP (a nie mam - no cóż taka sieć) to nie mogę założyć swojego FTPa. Proszę o pomoc. Jeżeli to prawda to może ktoś z was poda mi adres swojego FTPa bym tam mógł wrzucić mój mały obrazek.