Skocz do zawartości

Scena3D:Pokój część 1 z 3


Gość Łukasz123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz123456

Hey zamieszczam tutaj 4 nieukonczone prace, chce znac opinie o tej pracy czy ide dobrym tokiem Pozatym to jest dopiero pierwszy render bez poprawek prosze o uwagi jak najbardziej Dzieki za nawet najbardziej czepliwe:))NA DOLE SĄ JUZ UŻYTE INNE OPCJIE W RENDERZE KTORE SĄ LEPSZE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no mi sie bardzo podoba, mała prośba z mojej strony, drugi render z kolorami pierwszego bo kompozycja jest bardzo fajna, ale kolor ścian mnie przytłacza lekko :D

no i może zrób renderki troche mniej rozmazane

 

BTW. ma klimat to trzeba przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm!!!

 

 

mi sie podoba bardzo!!! moze troche za bardzo rozmazane ... albo chciałes zrobic klimat albo chiałes ukryc szczegóły :p ....

 

mam prosle akbys mógł to prosze napisz jakich swiateł uzywałes...

 

ja robie pokoik i walcze z oswietleniem :/

 

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kome mowi ... miejscami wydaje sie przejarane ... ale calosc robi naprawde cieplutkie wrazene. Jakbys mnie zamknal w takim domku z dobrym kompem i laczem 1MB/s to czulbym sie naprawde dobrze ... :)

 

pozdrawiam i witam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Jesli chodzi o rozmycie sam filtr w compresji rozmywa ,nic nie poradze oryginalu nie zamieszcze ze wzgledu na okrojenie tylko (73 kb) Efekt był zamierzony a jezeli chodzi o przepalenia owszem sa ale niestety juz nieuniknione jest to dla efektu rozmycia swiatla w scenie dzieki za uwagi zauwaze i wprowadze korekty niebawem czesc dalsza sceny Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Niebawem zamieszcze nastepny render:) ALE TERAZ PYTANIE GŁÓWNE KTÓRE RENDERY SĄ LEPSZE TE GÓRNE CZY TE DOLNE (w dolnych nie bawilem sie rozmieszczeniem )CHODZI MI O ŚWIATŁO GDZIE JEST LEPSZE ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Milo mi że się podoba ale do sceny końcowej troche jeszcze czasu .Tematem dalszej pracy bedzie dodanie wiekszosci rzeczy jakie sie znajda oraz rozwiazania kolorystyczne.(Dzieki myqel:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności