Skocz do zawartości

Scena 3d:Chatka


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chciałem jeszcze jakieś człowieczka dodać jakiegoś pokrzywionego dziaduszka ale nie umiem wymodelować takiej postaci. Render + coś tam w PS-ie. Może ktoś tu zaglądnie i skrobnie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

cholera zzarlo mi poprzedni wpis ;)

 

co chcialem powiedziec to to, ze scenka calkiem fajna, podoba mi sie klimat, ale czuc, ze jest niedokonczona, poteksturuj ladnie, dodaj liscie drzewu, takie tam i bedzie calkiem niezle. takie przefiltrowane w psie pozostawia niedosyt ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no scenka niczego sobie... ale czemu ten domek ma takie przewiewne ściany ;) wisze że zrobiłeś je drewniane, składane "na jaskółczy ogon" ale takich szpar między belkami to jak żyję nie widziałem i nie zobaczę, czyba że będę patrzył na jakąś altankę ;)

zresztą luknij tutaj: http://www.domwarminski.pl/content/view/117/161/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty

Scenka powstała tak całkowicie z głowy, młodsza siostra chciałą żebym coś bajkowatego narysował. Wyszło jak wyszło. Co do szpar pomiędzy belkami to dopiero teraz zauważyłem, nie wiem co mi do głowy przyszło żeby takie dziury zosawić. A krzywo to miało być z założenia. Tak miałem już to zostawić ale dzięki waszym uwago pewne rzeczy do głowy mi przyszły, także do roboty ruszam.

Filtr PS to chyba find edges plus coś tam ale nie pamiętam co bo się nie zastanawiałem po prostu tak wyszło.

Dzięki za uwagi

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności