Skocz do zawartości

pojazd 3d: M1A1 Abrams - toycar?


Jens

Rekomendowane odpowiedzi

M1A1 Abrams - znany z podbojow w iraku. zmodyfikowalem naped i blacharke ale w koncowej wersji bedzie jak w oryginale...

 

dopiero zaczalem - czeka mnie duzo pracy...

 

 

--

edit:

nowy render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do armaty to dokladnie... razem zlufa porusza sie caly segment w moim przypadku jest to klocek z korbką zupelnie jak w zabawce dlatego napisalem toycar... staralem sie unikac maych czesci zeby dzieci nie polkly ale koniecznie mysze zabrac sie za wygladanie krawedzi i kola/suwnice zmenic... wiezyczka calkowicie sie zmieni...

 

nie wiem kiedy dam wam nowe screen'y bo zaczynam prace nad jedna scenka sredniowieczna - bardzo skromna zreszta, oraz projektuje pociag ET52-001 mego pomyslu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ten sam model abramsa :P chyba bede musial zrobic w innych teksturach bo to malowanie sie czesto spotyka :P

 

 

RA:no wlasnie ten render eksperymentuje az bedzie dobrze... do oporu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jens.. zeby nie bylo ze robie Ci kryptoreklame.. jak chcesz to moge usunac tego mojego rendera ?? :)

 

 

tak wogole to moje uznanie dla Ciebie.. modelik jak do tej pory bardzo ladny.. elementy sa szczegolowo odwzrorowywane.. pracuj dalej i czekam na texturki.. proponowalbym w kamuflazu WOODLAND ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jens.. zeby nie bylo ze robie Ci kryptoreklame.. jak chcesz to moge usunac tego mojego rendera ?? :)

 

 

tak wogole to moje uznanie dla Ciebie.. modelik jak do tej pory bardzo ladny.. elementy sa szczegolowo odwzrorowywane.. pracuj dalej i czekam na texturki.. proponowalbym w kamuflazu WOODLAND ;]

 

zostaw swoj model... bede sie po motywowal... teksturka - urban/city czyli zima :P albo tak jak mowiles woodland z domieszka siatki maskujacej z lisciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności