Jump to content

pojazd 3d: M1A1 Abrams - toycar?

Jens
 Share

Recommended Posts

co do armaty to dokladnie... razem zlufa porusza sie caly segment w moim przypadku jest to klocek z korbką zupelnie jak w zabawce dlatego napisalem toycar... staralem sie unikac maych czesci zeby dzieci nie polkly ale koniecznie mysze zabrac sie za wygladanie krawedzi i kola/suwnice zmenic... wiezyczka calkowicie sie zmieni...

nie wiem kiedy dam wam nowe screen'y bo zaczynam prace nad jedna scenka sredniowieczna - bardzo skromna zreszta, oraz projektuje pociag ET52-001 mego pomyslu ;-)

dokladnie ten sam model abramsa :P chyba bede musial zrobic w innych teksturach bo to malowanie sie czesto spotyka :P

RA:no wlasnie ten render eksperymentuje az bedzie dobrze... do oporu :>

jens.. zeby nie bylo ze robie Ci kryptoreklame.. jak chcesz to moge usunac tego mojego rendera ?? :)

tak wogole to moje uznanie dla Ciebie.. modelik jak do tej pory bardzo ladny.. elementy sa szczegolowo odwzrorowywane.. pracuj dalej i czekam na texturki.. proponowalbym w kamuflazu WOODLAND ;]

jens.. zeby nie bylo ze robie Ci kryptoreklame.. jak chcesz to moge usunac tego mojego rendera ?? :)

tak wogole to moje uznanie dla Ciebie.. modelik jak do tej pory bardzo ladny.. elementy sa szczegolowo odwzrorowywane.. pracuj dalej i czekam na texturki.. proponowalbym w kamuflazu WOODLAND ;]

zostaw swoj model... bede sie po motywowal... teksturka - urban/city czyli zima :P albo tak jak mowiles woodland z domieszka siatki maskujacej z lisciami