Skocz do zawartości

postac 3D:Glowa KOBIETY


Rekomendowane odpowiedzi

czesc

:)

 

musialem zrobic glowe, sprawdzian anatomii, oceniajcie :D, nie ma mozliwosci poprawy bo niechcacy po msmooth nacisnolem conv to poly, i zapisalem... i sie wscieklem wiec prosze troktowac te prace w miare lagodnie :p

 

attachment.php?attachmentid=11411&stc=1

attachment.php?attachmentid=11412&stc=1

attachment.php?attachmentid=11413&stc=1

attachment.php?attachmentid=11414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm czemu oblałeś? hmm nie wiem, może dlatego że się nie uczyłeś :>

co masz na myśli mówiąc, że jest celowo zmanierowana? jeśli celowo przyłożyłeś jej patelnią, to mam o tobie niskie mniemanie damski bokserze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na to swiatlo, jak ono sie rozchodzi[np. w 1wszym, widzisz ten piekny kant?] ;)... byly referki?? bo jak byly to chyba miales 2 rzuty i dzialales tylko w orto, tak mi sie wydaje. a jak nie miales referek, no to za malo postudiowales dziewczyne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm hmmm hmmm jest pare blendow fakt, ktorych poprostu niezauwazylem :) ale zmienic ich nie moge wiec tak juz zostanie :)

 

No gumisie ha ha no troche podobne, jak sie nazywal ten ich super napoj? Bo nie pamietam

 

btw dziekuje za krytyke, kazdy mowi to co uwaza hy hy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gumisie ha ha no troche podobne, jak sie nazywal ten ich super napoj? Bo nie pamietam

skok z gumijagod czy jakos tak :>,

w/g mnie to ma za szerokie usta :/

 

PS.hehe, jak mozna "przez przypadek" wcisnac convert to poly i jeszcze w dodatku to zapisac :]???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z daleka przypominalo Lempicka, niestety z bliska przypomina lampion zrobiony z dyni. przede wszystkim nie ma oczu i swieci jej sie z nosa, i ucho skopane. ogolny ksztalt glowy moim zdaniem nie jest zly jesli to ma byc stylizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze powinienes sie zapoznac z budowa ucha ludzkiego ;)

jak sadze to co ma na glowie to sa wlosy? w usta to chyba ja szerszen uje.. ugryzl ;) i to jakis radioaktywny, nos coprawda lepszy niz u m.jacksona, ale i tak wygloda jakby pijany chirurg reperowal nos goloty

 

hehe cwicz dalej, ciekawe kolory;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud - mozna, jak sie wychodzi z polymodelingu do top-level, wychodze szybka sekwencja lewy prawy lewy prawy (przycisk myszki :)) i przez przypadek przekonwertowalem, poszedlem zrobic herbate, w telewizji lecial fajny film wiec go obejrzalem, zapisalem scene i poszedlem w kime- i wten oto sposob sie to stalo

 

dom_in - ha ha ha ha, az spadlem z krzesla ze smiechu

 

flash_gordon -no usta fakt, wyglada troche jak the pro, po calym dniu ciezkiej roboty :D

 

Ania C - nie znam Lempickiej (albo co to sa lempicki :)), im sluzej na to patrze widze wiecej bledow, a to ze sie z nosa swieci to specjalnie, bradziej szukalem ustawienia kompozycji i kolorow

 

uncle - no usta grube,nos, cale szczescie ze chociaz lepszy niz u m.jacksona

 

 

ogolnie to dzieki za posty ha ha ha, musze jeszcze lepiej opanowac anatomie, ogolnie mysle ze musze sie z wami zgdzic

 

 

pozdrawiam, do nastepnej glowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności