Skocz do zawartości

SCENA 3D: sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ekm

 

na jakiej wysokosci jest strop ? ;] Batou i M@ti by sie chyba na czworaka tam musieli przemieszczac

 

robiąc cos z vizualizacja pierwsza rzecza co musisz skorygowac to poprawnosc formy

 

co z tego jak to bedzie chociazby najlepiej w swiecie oswietlone jak jest brzydkie bo nie w wymiarze ...

 

daj to prosze do wipa i wyedytuj ...

 

no chyba ze masz strop na 2,0 m lub na 2,2 m ;] jak tak to sory ;]

 

i didaj modyfikator camera correction do kamer ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś dodać jakieś obrazy na ścianach i żaluzję na oknach żeby bardziej wypełnić pomieszczenie. Możesz też coś pokombinować z kolorami ścian. Jeśli jest to twoja pierwsza wizualizacja to z każdą następną będziesz podnosił swój poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim domu ejst jeden pokój w którym trzeba sięschylać więc sie nie czepiam, ale chyba z pół metra mogłoby być wyższe. Szkoda , że w szarości, ja bym w bardziej ciepło to zrobił...Chociarz na drugim renderze wygląda juz jakby wyżej i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekm

 

na jakiej wysokosci jest strop ? ;] Batou i M@ti by sie chyba na czworaka tam musieli przemieszczac

 

robiąc cos z vizualizacja pierwsza rzecza co musisz skorygowac to poprawnosc formy

 

co z tego jak to bedzie chociazby najlepiej w swiecie oswietlone jak jest brzydkie bo nie w wymiarze ...

 

daj to prosze do wipa i wyedytuj ...

 

no chyba ze masz strop na 2,0 m lub na 2,2 m ;] jak tak to sory ;]

 

i didaj modyfikator camera correction do kamer ...

nie wiem co ty masz do tego sufitu czy stropu jak to nazywasz, na poddaszach zazwyczaj jest niski a 2,2m jest normalną wysokością, ja mam taki i i jakoś tylko w drzwach sie musze "kłaniać"

 

co do pracki to fajna, dobrze wygląda, tylko to łożko... wygląda wręcz surrealistycznie - nie wiem co za pedant tam mieszka ale chyba prasuje pościel bezpośrednio na łóżku żeby była taka gładka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności