Skocz do zawartości

Unreal Tournament - plansza


kuba333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do pliku UnrealEd.exe to jest, ale gdy go uruchamiam, to wyśiwetla się błąd, że jakich dll nie jest zarejestrowany (Component 'THREED32.ocx'...). Jest podbno jakiś patch do edytora (UnrealEDFix), ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta,, unreal to potega, - wicie np. ze BIPED jest tworem unreal studio>?! - tak tak :), oni juz od kilku lat wyznaczaja standaty... - a nowy engin unreala 3 - TO MAJSTERSZTYk i przycmiewa konkurencje... p.s -w nim postci maja low poly 5000 poly! + normal maping= CUDO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5k poly lub wiecej to mają niektore postacie z innych gier (i to z normalem lub nawet bez), chodzi o to że virtual displaca dają co symuluje nawet 50milionów. A co do UT2004(UT engine 2) to zadnych efektów nie było oprocz scen z miliona poly. nic zadnych praktycznie shaderków. Dopiero teraz ten engine pokazuje pazurki i to duże:) wszyscy patrzą tylko na zachód. my polacy też mamy swietny engine i to amatorski mozna powiedziec(amatorsko robiony). Artefact engine to: virtual displacement takze, normal mapping, soft shadowsy, per pixel lighting, 64-bitowy potok renderujacy i wiele wiele wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Fakt mamy swoje produkty tylko czy zostaną one ukończone?? Artefact Engine ładnie się prezentuje. Szkoda że nie można go ściągnąć i sobie potestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Kiedyś robiłem mapy pod Unreala T, ale wg mnie, więcej możliwości daje HL1. O tak edytor map do HL1 daje dużo możliwości i jest bardzo wygodny. Nawet zrobiłem swojego czasu moda do HL1 http://www.laizsme.edu.pl/~piotr/thewar/thewar.htm Możecie tam obejrzeć kilka screenów i jakieś potwory. Jeśli chcesz robić mapki do SingleP (a w Unreal Tournament1 się da) to lepiej przerzuć się na HL1 :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności