Jump to content

Unreal Tournament - plansza


kuba333
 Share

Recommended Posts

Co do pliku UnrealEd.exe to jest, ale gdy go uruchamiam, to wyśiwetla się błąd, że jakich dll nie jest zarejestrowany (Component 'THREED32.ocx'...). Jest podbno jakiś patch do edytora (UnrealEDFix), ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

ta,, unreal to potega, - wicie np. ze BIPED jest tworem unreal studio>?! - tak tak :), oni juz od kilku lat wyznaczaja standaty... - a nowy engin unreala 3 - TO MAJSTERSZTYk i przycmiewa konkurencje... p.s -w nim postci maja low poly 5000 poly! + normal maping= CUDO!

Link to comment
Share on other sites

5k poly lub wiecej to mają niektore postacie z innych gier (i to z normalem lub nawet bez), chodzi o to że virtual displaca dają co symuluje nawet 50milionów. A co do UT2004(UT engine 2) to zadnych efektów nie było oprocz scen z miliona poly. nic zadnych praktycznie shaderków. Dopiero teraz ten engine pokazuje pazurki i to duże:) wszyscy patrzą tylko na zachód. my polacy też mamy swietny engine i to amatorski mozna powiedziec(amatorsko robiony). Artefact engine to: virtual displacement takze, normal mapping, soft shadowsy, per pixel lighting, 64-bitowy potok renderujacy i wiele wiele wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Guest WojciechZ

Fakt mamy swoje produkty tylko czy zostaną one ukończone?? Artefact Engine ładnie się prezentuje. Szkoda że nie można go ściągnąć i sobie potestować.

Link to comment
Share on other sites

Cze. Kiedyś robiłem mapy pod Unreala T, ale wg mnie, więcej możliwości daje HL1. O tak edytor map do HL1 daje dużo możliwości i jest bardzo wygodny. Nawet zrobiłem swojego czasu moda do HL1 http://www.laizsme.edu.pl/~piotr/thewar/thewar.htm Możecie tam obejrzeć kilka screenów i jakieś potwory. Jeśli chcesz robić mapki do SingleP (a w Unreal Tournament1 się da) to lepiej przerzuć się na HL1 :].

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy