Skocz do zawartości

Obiekty 3d: diamenty & mp3 player


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MP3 playerek fajny tylko tex wyświetlacza kuleje, ale moje wrażenie na + (tylko tex wyświtlacza zmień. Co do diamentów to "coś" w sobie mająa(szczególie ich 2 render :) tyle, że te co są płaskim do dołu jakoś dziwnie wyglądają, ale ogólnie mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materialow MP3 playera nie bede komentowal , ale dla mnie jest on co najmniej dziwny . Zakladam , ze to twoj projekt bo o czym zapomniales - gdzie sa baterie ( chyba ze on jest na baterie od zegarka :) ) . O ile pendrive nie potrzbuje zasilania , to player trochu tych bateryjek wcina ( Creative muvo TX wcina 1 AAA na 10 - 16 h sluchania - w zaleznosci od jakosci bateryjki :D ). Poza tym obudowa samego urzadzonka raczej nie jest wylewana ( znaczy sie zgrzewy doloz ) . Wyswietlacz poza tym , ze ma dziwny material to tez jest troszku w glab cofniety ( rozno z obudowa jest tylko " szybka " - przy takich zblizeniach to powinno byc widoczne ). Milo by bylo , gdybys jeszcze np. same napisy na obudowie zrobil nie tylko z teksturki ale tez " wglebione ". Podobnie jest z gniazdem " mini jacka " . Przy okazji radzilbym np. play i pause dac w jednym przycisku - zaoszczedziloby to troche miejsca i wtedy zmiescilby sie " przycisk od glosnosci " . W finalnym renderze dodaj oczywiscie kabelek i sluchawki i bedzie miodzio .

Keep working

 

Edit: A , racja - to jest Finished works . Dosyc dlugo szukalem tego w WIP'ach czy aby jakiegos up'datu nie ma :) . Ale i tak bede uparcie twierdzil ze trzeba by to poprawic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności