Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi S3


domel31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to Ty szukałes blueprintów do dokładnie tego modelu z video tutorialsa? Bez mescha ja mało widzę , mało trójkątów to podobno ok ... Popraw mnie jak sie mylę , ale cz Ty robisz cały model ?? czy tylko pół i "side blueprint" odsunąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis spedzilem moze godzinke na poprawie siateczki itd..

uplouduje kolejne 2 screeny, na szybkosci dodany modyfikator shell i meshsmooth moze dlatego gdzie niegdzie sa male nieprawidlowosci.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Ps. Te zagiecia przy tylnich swiatlach juz wyeliminowalem co widac na screenie z tylu :]

 

Jim mee : robie od poczatku caly model, mam all blueprintsy, dlaa Ciebie screeny z meshsmoothem, oczywiscie troszke trzeba poprawic :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome & Lt.Knysha : panowie wiem jak sie uzywa chamfera. Spokojnie przy nastepnych renderach bedzie bardziej widoczny, jak bede dodawal kolejne szczegoly. Pozdrawiam

 

Upgrade: Panowie ale pisac cos bo niewiem co mam dalej robic oprocz chamferow !!! Co sadzicie

 

Upgrade: Kolejne 3 screeny.

 

Jeszcze bede poprawial przod na boki autka sie nie patrzcie bo tam jeszcze

nic nie robilem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tymi bugami było by tak :)

 

na siatce gdzieś zapodziałes chyba tam jeden cut. masz 5 scianek jesli to robi jakąs różnice

 

1. czy tam jest tak mięciutko ... wygląda mało naturalnie-samochodowo

2. tu sie czepiam może tylko :]

3. kolejny raz nie wim czy to tak jest , czy paskudnie wygląda z tego widoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh cos nic nie komentujecie!!

 

Oki panowie wlasnie przed momentem skonczylem modelowac bok, zostala jeszcze przednia szyba troszke przodu i tyl. A pozniej swiatla itd...

 

Niewiem czy sa bledy na screenie poniewarz zabardzo juz nie widze na oczy, jak sie wyspie to poogladam :]

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niby dobrze ale cos nie tak ;) przodek wyglada ladnie ale im bardziej do tylu tym wieksza lipa :P szczegolnie drzwi, szyby i uszczelki ;D

 

pochwal sie siatka ;)

 

hmm jak tylne nadkole masz wystajace i wyraznie oddzielajace sie od karoserii to lepiej zeby z przodu bylo tak samo ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy musisz wyprostować, boczny słupek wydaje się jakby był wklęsły do środka, krzywa listwa na drzwiach, dolana krawędź drzwi i jak wyżej zostało powiedziane uszczelki na drzwiach. Wgłebienie ma rejestrację chyba za głębkie, no i obramówka grila chyba też jeszcze do poprawy. Ale działaj bo dobrze Ci idzie.Kiedyś robiłem A3 i jak po roku na nie spojrzałem to zastanawiałem się co to za auto. Twoje już wygląda całkiem całkiem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kome: w audi s3 aurat jest tak ze dupa wystaje nadkola :]

Pozatym masz racje czym bardziej do tylu tym lipa poniewaz narazie jest zrobiony detalicznie przd i troche boku. Macie racje musze poprawic i wyruwnaac okna w sumie juz to zrobilem ale nie mam renderu. \

Przod to tylko zlodzenie optyczne ze grill jest walniety na siatce wydaje sie byc all okey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male pytanko :) czy usunoles niepotrzbne vertexy z uzycia chamfera ???

Pozatym model nie jest zly :). aha jeszcze jedno pytanko :) ta linia co biegnie wzdlyz boku, zaczynajaca sie od prawego gornego rogu poprzez dzwi jest taka jak powinna ?? jak tak to ok ale sprawia wrazenie wgniecenia nad nadkolem przednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam w koncu ktos sie odezwal, co do pytania nad tym dziwnym cieniem co leci przez drzwi to wyszedl niechcacy mialo byc zagiecie tam ale zapomnialem dam chamfera, moze pozniej to poprawie albo zwelduje zeby wcale nie bylo. Do tego nad wygryzienia nad swiatlem tez juz zaplabowalem.

 

oka dwa kolejne screeny przod i tyl

 

Pozdrawiam i prosze o komet. (moje firs car ) ale wydaje mi sie ze jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto natepny upgrade narazie jeden screen bo nie ma detali jeszcze pewnych ale jest koncepcja felg. W sumie poczatkowo mialy byc orginaly z audi jak zaczolem sie bawic wyszlo mi cos takiego. Moze sa male srobki ale widzialem ostatnio podobne na felach, dlatego nie robilem wiekszych chyba je jeszcze chamferuje zeby byly kwadratowe :]

 

 

UPGRADE:

2 screen inne ogumienie ktore lepsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj damel...jak cie lubie to nie zrobilo za wielkiego wrazenia na mnie:/ To swiatelko zeczywiscie jescze nie to:/ i render tez malo efektowny:] (ale to pewnie zrobisz na finish) i chyba za bardzo przyciemniles te szyby...efektowniej bedzie jak bedzie widac co w środku zkminileś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buraczki na przednim zderzaku, szczegolnie to widac na drugim renderze, gdzie zderzak jest blizej od lampy po prawej :/ ogolnie autko troche splaszczone dopracuj pierw siatke nim zaczniesz robic rendery bo staniesz w miejscu(przynajmiej ja zawsze staje :P)

 

a co do oswietlenia - ja radzilbym ci umiescic au tko w duzej spherze splaszczonej po zecie i plaskiej od dolu :P i mozesz wstawic hdri chociaz ja osobiscie nie lubie jak w aucie sie cos odbija, czego nie ma :/ ewntualnie pozostaje plane lub inny prosty ksztalt nad samochodzikiem. swiatlo mozesz pozostawic sky tylk ustaw zeby sphera nie rzucala cieni. No ale jak masz duzo czasu i ci sie nudzi zawsze mozesz zaaranzowac jakas scenke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności