Skocz do zawartości

Pojazd 3D: PzKpfw IV Ausf. F


Horus

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobał mi się PzKpfw III Uncle`a, więc postanowiłem wymodelować jego mocniejszego brata, czyli PzKpfw IV Ausf. F1 uzbrojonego w krótką, fikuśną armate kalibru 7,5cm.

 

Niestety nie wiem czy mój komp wytrzyma, pewnie zarżnę go na gąsienicach, więc staram się gdzie się da unikać meshsmootha, przez co czasem widać kanty :(

 

Blueprinty tez do niczego, wszystko rozmazane, wiec idzie toto ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje ze mi pomozecie i powiecie czemu tak sie dzieje, bo jest to dla mnie wieksza tajemnica niz sekret Miriam :)

 

Na poczatku myslalem ze to wina siatki wiec sprawdzilem ja dokladnie i wszystko bylo ok. Wiec na probe wyextrudowalem zwyklego boxa i dzieje sie to samo. Co jest grane?

render: Brazil.

Pod skylinem jest ok. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Bubu, naprowadziles mnie-zmiana w global ilumination->shade rate

Min -3, Max 0 na min 1, max 2 pomogla ale teraz toto sie strasznie wolno renderuje. Moglby ktos u siebie sprawdzic na extrudowanym box`ie czy tez tak ma? Bo, zeby bylo ciekawiej jak zamiast extrudowac nalozy sie na box`a 2 zeby wystawal (co wyglada tak samo jak po wyextrudowaniu pierwszego) to tego problemu nie ma.

 

I wogole dzieki za pozytywne opinie, lece pracowac dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie splaszczyles wlazy i wizjery, one nie byly tak plaskie, ponaddto ten otwor na karabin z tylu wiezy, on jest okargly - takl jakby splaszcozna sfera, poszukaj zdjec, ten ta wieza niewiele sie od IIIki rozni, a w sumie to ta sama wieza co w poznych wer. 3ki - L czy m, nie wiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace posuwaja sie dalej. Gdyby nie swieta to bym skonczyl do poniedzialku ale wyjezdzam :/

 

Uncle-no wlasnie z tego co widzialem to wiziery byly nawet bardziej plaskie, a ten otwor z tylu jest delikatnie wypukly, wydaje mi sie ze taki wlasnie ma byc.

 

Nie wiem czemu tak przydko mi rnderuje te wciecia w pancerzu, i czemu nie widac spawow. Dac wiekszy sampling, ogromniastego bumpa czy jak? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO pewno za mały sampling :) A jaki masz ? No a spawy to też może za mały bump :) A może na spawy lepiej DISPLACEMENT ?? (czy jak to się tam pisze ;) Ale tak do końca nie jestem pewny :) Są tu duzo lepsi którzy wiedzą lepiej :) NO i ładnie idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makbol

model super nie widać jakis wiekszych błedów.

A mozna wiedziec z kad masz blueprinty o ile robisz na ich podstawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności