Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Subaru Impreza WRX STI


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Chveti - spokojnie poprawi sie to z pośpiechu

Kome - jakbym chciał go zrobić ze 100 poly to może za gęsta a jak chcesz żeby bugi były jaknajmniej widoczne to musi być gęsta przy takiej siatce i tak sie nieda wszystkiego zrobić i będe musiał jeszcze zagęszczać w niektórych miejscach ale to potem popraweczki kosmetyczne na koniec ;)

Nielot007 - hmmmmmmm sprawdze ;)

JunioR - też jestem ciekaw ;)

RA - no samochód niczego sobie ale skurczybyk daje mi popalić ;) i jeszcze printy są w rozdałce 3x3 piksele i niepasują do siebie weic wszystko na oko leci

 

dzieki za komenty odrazu chce sie wracać do boju :>

i takie kółko na szybkiego coś koło 40 min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah!

 

Mam okazje sie zrewanzowac Sikhu za Twoje posty w moim watku ;P.A więc.. kurde no Sikham zaskakujesz mnie..co to za siatka:P? Jakoś krzywo i niezrozumiale w wielu miejsach, czego odzwierciedleniem jest również niezbyt prosty model. Pomijając kwadratowe nadkole, to widze że Twoją największa zmorą są miejsca gdzie łączą sie dwa hmm chcialem napisac filety ale chodzi mi oczywiscie o chamfery:D. Poza tym krzywo, krzywo..np cały ten mniejszy otwor ...z przodu jest krzywy. Maska też nie grzeszy pieknością, poza tym tam jest to coś...nie wiem jak to nazwac bo nie wiem co to ma być wogole to na masce hehe (joke ;P..ale chyba rozumesz co chce przez niego powiedzieć:P). Reflektory...no nie wiem kazdy robi jak lubi, ale chyba na tym etapie bym ich nie robil..zwłaszcza ze tez nie zachwycaja (zwroc uwage ze sa plaskie, nie ma plynnego przejscia miedzy nimi a maska. No to tyle....bierz się do roboty ;P

btw. fajne kółko, ale widać ze w Poly :P

 

Pozdr.

Triple X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triple X - zemsta to słodka rzecz :> sęk w tym że każdy model poly w którym sie łączą te "fillety" (śledziowe) ma z tym problemy nawet Twoje wspaniałem modele jak dobrze pamiętam ;) ja sobie zdaje z tego sprawe i kombinuje non stop jak to zrobić żeby było dobrze a może Ty mi to podpowiesz ?

 

Beeper jak nie jak tak

http://www.supercars.de/index.html?show=single_car&marken_id=152&modell_id=42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham ja wybieram takie które nie maja duzo takich miejsc hehe. No musisz pokombinować z siatką, nie ma raczej złotego środka bo to zaelzy od powierzchni, od miejsca, od siatki na zewnątrz etgo miejsca. Ja w takich sytuacjach bardzo duzo pracowalem na sub-d zeby osiagnąc dobry efekt 9w miare jak na poly;p). Poza tym masz chyba zbyt gesta siatke...tak poza tym problemem heh ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności