Skocz do zawartości

Postać3D:Humman:)update 06.04.2005


Baldack

Rekomendowane odpowiedzi

cze tu taka swiateczna(wielkanocna) pracka troche na szybko jeszcze brakuje jej(jemu) oczu i jamy ustnej...przypuszczalnie bedzie ubrany w spodnie bez butoow oraz bedzie maial pseudo pelerynke (taka jak mial Tetsuo w Mandze)

moze jeszcze bedzie mial wlasna grawitacje ale nad tym gleboko mysle:)

parametry 7264 facoow liczonych w edit mesh

3720 liczonych w edit poly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam wrazenie ze troszke przesadziles z dlugosicia dloni ... z tego co sie orientuje to jest ona najczesciej troche wieksza niz 2/3 przedramienia i mniej wiecej tak dluga jak srodstopie ;] u ciebie znacznie dluzsza.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do rak to moze racja bo juz je z 3 razy skracalem

a co do glowy czytaliscie mange "akira" tetsuo mail takiego heda wiec tu nic nie zmienie

wedlug mnie ona jest ciagle za mala ale spoko

no stopy i dłonie to jest naprawde trudna sprawa dla mnie wychodza nie takie jak chce:) teraz weekend weic bedzie co poprawiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze ludzie dajcie spokoj!!

nie rozumiem (denerwuje mnie) takich stwierdzen glowa za duza nogi za krotkie rece za dlugie!! przeciez wlasnie te nieprawidlowosci srawiaja ze ludzie 3d sa podobni do prawdziwych!!

nie rozumiem o co chodzi ze glowa za duza nie kazdy jest proporcjonalny, ja mam duza glowe napewno gdybym modelowal siebie mowilibyscie za duza glowa!! to samo z recami moje rece (z palcami) siegaja mi do kolana i co wy byascie powiedzieli za dlugie rece zkroc!!

ludzie pomyslcie zanim piszecie takie bzdury!!

wiadomo licza sie miesnie sciegna itp ale nie rozmiar;)

jesli chodzi o pracke to kuleja nogi wedlug mnie:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt plaska dupcia i lydki nieumiesnione.

ale nie czytam mang, byc moze te mangowe chlopaki sa takie nierozwiniete.

glowa od przodu jest idealnie eliptyczna, ja bym troche poszezyla gorna czesc.

no i plaskostopie.

byc moze te mangowe chlopaki on mial byc bardzo chudy w zalozeniu i chyba nie wyszedlo:P ale wale to lydki da rade poprawic pupa nie wiem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze ludzie dajcie spokoj!!

nie rozumiem (denerwuje mnie) takich stwierdzen glowa za duza nogi za krotkie rece za dlugie!! przeciez wlasnie te nieprawidlowosci srawiaja ze ludzie 3d sa podobni do prawdziwych!!

nie rozumiem o co chodzi ze glowa za duza nie kazdy jest proporcjonalny, ja mam duza glowe napewno gdybym modelowal siebie mowilibyscie za duza glowa!! to samo z recami moje rece (z palcami) siegaja mi do kolana i co wy byascie powiedzieli za dlugie rece zkroc!!

ludzie pomyslcie zanim piszecie takie bzdury!!

wiadomo licza sie miesnie sciegna itp ale nie rozmiar;)

jesli chodzi o pracke to kuleja nogi wedlug mnie:D

pozdro

nie wierze Ci-zaden czlowiek nie jest tak zdeformowany-zdeformowany to dobre okreslenie a bzdury Ty opowiadasz ze modele trzy d sa dzieki temu podobne-nie ma symetrii w naturze ale proporcje niestety sa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musze sie podpisac pod tym co napisal Tomek ...

 

nielot:Rece do kolan powiadasz ? i za duza glowa ? hmm troche podpada pod ufo ;] (no offence) ale o ile moja wyobraznia pracuje dobrze ... i jesli masz okolo 190 cm wzrostu to wygladasz prawie jak byly facet mojej bylej dziewczyny... (znielubilem go od pierwszego wejzenia)

 

baldack: uchwycenie charakteru mangowej kreski w 3d jest naprawde trudne ale apropo dloni ... tak jak powiedzial Tomek ... rozmiar sobie moze byc jaki jest ... ale proporcyje ... jesli jest dluga to powinna tez byc odpowiednio gruba ... zreszta wyjdzie ci to przy rigu pewnie jesli zamierzasz sie w to bawic pozniej ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek k. no symetri to rzeczywiscie nie ma ale ja o tym nie pisalem:D

hmmm skoro tak mowisz to jak dluga powinien miec czlowiek reke, glowe to jest gdzies napisane?? watpie ja mowie ze nie ma czegos takiego jak proporcje(sa ale nie np. rak nog glowy ) wedlug mnie proporcje to sa tylko i wylacznie takie rzeczy na jakiej np. wysokosci ma byc umieszczony nos na jakeij oczy ucho itp. a nie ze ktos ma o kilka centymetrow dlurzsza reke i za duza glowe:D

zipper-->hehehe naszczescie ufo nie przypominam i tak w sumie to nie widac roznicy dopiero gdy komus powiem ze jestem taki nie PROPORCJONALNY;) to sie lekko ze mnie polewaja;);)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły, wsumie przypomina mi troche Iniema-boja;)

Tylko Miednice ma jakieś takie dziwne... co nadaje jego nogom wygląd jakiegos mecha

 

BTW: To mają być umięśnione ramiona... hehehe(:>)

co masz na mysli ?? sprecyzuj sugestie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz troche lepiej. od boku wyglada troche dziwnie, byc moze bo glowa i gorna czesc tulowia za duza w porownaniu do reszty, i wyglada jakby tolow byl przechylony lekko do tylu.

 

 

 

aniu-->to kiedy zbiorka na operacje??
niestety nie udalo mi sie zebrac dosyc, za to zaoferuje sie przeprowadzic operacje osobiscie, jezeli zglosi sie dobrowolnie jakis posiadacz mlotka (narkoza).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności