Skocz do zawartości

Scena 3d: Pokoik (z dywanem, nocą)


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

To co tu zamieszczam nie było właściwie robione z myślą o jakimś finalnym obrazku, tylko w celu przetestowania VRayFur do zrobienia frędzlowanego dywanu. Tak wyszło jak widać i pomyślałem, że pokażę. Dla odmiany za oknem nie ma dnia, tylko późny wieczór.

 

max+vray+photoshop

pokm.jpg

wersja mniej skompresowana (ok. 700 kilo)

 

pzdr

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przydało by się porządne skadrowanie, krzywa komnpozycja (patrz na dolną krawędź dywanu i obrazka) Podoba mi się prawa część, stolik przy ścianie, lewa już mniej, pusto strasznie.

 

Pozdrawiam

 

aa i też miałem skojarzenia z krwinkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale krwinki pierwsza klasa! może dywan zrób gładki jak te trwinki. Parkiet z ciemniejszego drewna, nawet troszke bordowego, i mogły by być (nie pamiętam jak to się nazywa) takie pionowe, materiałowe żaluzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do "krwinek", to sie zgadzam, ze sa nie bardzo, jak pisalem, scenka na szybko, raczej bez przemyslenia, dla testu zrobiona, wiec i elementy takie raczej speedowe.

 

LHT: fakt, pustawo z lewej. Co dokladnie nie jest tak z tym stolikiem? mi sie podoba. jak napisalem wczesniej to jest raczej test wykonania dywanu, wiec nie bde z niego robil plaskiej szmatki, bo chcialem potestowac vrayfur, a verticale mi tu nie pasuja, to nie biuro.

Vorek: zgadzam sie ze wszystkim

Master Kiełbaster: :]

chveti: pojecia nie mam dlaczego sie przepalila, a mimo to daje swiatlo, sprawdze, dzieki za spostrzegawczosc

Marcin: z klimatem szeryfowym to duuuuuuuzy komplement, chyba niezasluzony :], ale dzieki, nawet jesli tylko troszke... potestuje photony, good idea! co nie tak z tym dywanem Twoim zdaniem?

WojciechZ: to nie screen tylko render. To, ze sa okna to jakis problem? Krwinek nie bede poprawial, najwyzej je wywale

kome: dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto. Wstawiłem plane, na niego dałem VRayFur, wyrenderowałem, zobaczyłem jak wyglądają włoski. Zmieniłem parametry, znowu wyrenderowałem, czynnośc powtórzyłem jeszcze kilka razy aż uzyskałem satysfakcjonujący efekt i tyle. No i jeszcze materiał - nic nadzwyczajnego: vray material, dałem mapę falloff w dif. z bardzo lekkim przejściem między ciemnym czerwonym i ciut mniej ciemnym (różnica niewielka). I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...a verticale mi tu nie pasuja, to nie biuro."

 

Może błędnie zinterpretowałem to zdanie ale druga jego część wyraźnie podkreśla, dlaczego Ci one nie pasują i wiele mówi o Twoim pogladzie na temat przeznaczenia verticali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności