Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Honda CRX '86 (tuning)


Muzzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaczołes piekny samochód :D (jedna z moiich ulubionych hądek, jak nie najbardziej ulubiona ) Hmm troszeczkę masz pogmatwaną siatke miejscami (szczegónie dzrzi i nadkola) Co do TUNINGU to się nie wypowiadam bo ta honda moim zdanie jest ju piękna sama w sobie i wystarczyłtaby tylko mała kosmetyka progów, i zderzaków, ale to twój projekt :) POzdro i powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Sorki ze tak dlugo nie update'owalem pracki ale mialem sporo nauki i wogule :P

Po przeczytaniu waszych komentarzy ( i po wysluchaniu kilku opinii moich kumpli ) postanowilem nie przerabiac az tak bardzo Hondki :) bedzie bardziej przypominala oryginal ( miejmy nadzieje :P )

Poki co wrzucam pierwsze renderki felgi, tarczy hamulcowej i maski ( robionej od początku :) ).

Zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jakoś nie do końca twój model jest zgodny z orginałem

oglądaj więcej zdjęć w trakcie modelowania

 

A co masz dokładnie na myśli mówiąc nie zgodny z orginałem? przeczytaj uważnie tytuł wątku. Tam pisze Tuning więc samochód ma się różnić od orginału :->

Tak na marginesie ta fura jest strasznie uboga trzeba więcej pracy włożyć!!!! Zaproponował bym jakieś szybki czy coś do środka by to wnętrze nie było tak widoczne :-> Powodzenia Muzzy w pracy

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej i jak idzie? mam propozycje: model silnika, wiem ze trudno,ze kupa referek potrzebna itd, ale wszyscy hondziarze padliby widzac swapa b18c z integry..., czerwona pokrywa zaworow... ponioslo mnie, off top, nie to forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały updejcik... kurde jakoś ciężko to idzie :/

ale postaram sie w tym tygodniu nadrobić zaleglości :D

 

Sickiziu -> co do modelu silnika to bedzie napewno :D, o ile tylko uda mi się skończyć cały samochód :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, temat nie umarl do konca, poprostu chcialem ten model zrobic najlepiej jak moglem ale nie bylem zadowolony z efektow :P , ostatnio zaczalem 4 raz od poczatku - moze wkoncu sie uda :)

Gedeon -> standardowo polymodelingiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności