Jump to content
Tinek

Wyścig: "Gladiatorzy naszych czasów- Gladiators of our times"

Recommended Posts

Witam ludzi(i kobiety(:P))...

Tak jakoś wyszło, ze sesja była...wiosna przyszła...i w ogóle człowiek zapomniał że bitwa na max3d.pl się zaczęła...

Czasu jeśli sie nie mylę nie zostało dużo....więc aby się w nim zmieścić stworzyliśmy wraz z kumplem(Tau) dwuosobowy zespół...i ostro wzieliśmy sie do pracy...

...i żeby być fair wobec wszystkich, opowiem coś o projekcie...

Jest tak ja w tytule; scigają się trzy rydwany(jak już wspominałem), tyle ze wodzy nie trzymają starożytni, ale współcześni "szefowie"(także w garniakach będą prawdopodobnie, krawatach itd.)...w zaprzęgach zaś podwładni(wychudzeni pracownicy) prowadzeni biczem ciągnąć będą swych przełożonych do zwycięstwa. Za nimi zaś unosić się będą kilogramy kurzu. W pracy chcemy uchwycić jeden moment, powiewające ubrania, cieknącą ślinę, wykrzywione w bólu i chęci zwyciestwa twarze uczestników wyscigu...

Tak że w skrócie: nieco karykaturalne, metaforyczne zwierciadło rynku pracy...

Pomysł na scenkę jest rzecz jasna nasz...nasz...i tylko nasz...(i nikogo innego)

wszystkie texturki jakie widzieliście i będziecie mieli okazję zobaczyć w tej scenie zostały wykonane przez nas...

It is like in title; three chariots are racing, but reins aren't hold by the acient guys, but modern "bosses"(so probably they'll wear suits and ties). Their subordinates are draging their yokes and bosses have a whips and they are beating their slaves...

There are general confusion and a lot of dust...

Generaly it's grotesque and metaphorical mirror of principles rule in our world.

Of course the idea belongs to us :P ....every texture is also made by us...

textures: Adobe photoshop

modeling,riging and rendering: 3dsmax 6

...a tymczasem pierwszy screen...

have fun !

fat_face.jpg

Witam i ja:-)

no cóż szkoda że tak poźno ale takoś jakoś wyszło, bynajmniej mam nadzieje że jkoś się uda skończyć. Będziemy z tinkiem brać się ostro(mam nadzieje;-)... ), to chyba tyle na poczatek. Dzisiaj sie pewnie pojawia pierwse rendery

no i powodzenia wszystkim

...i zeby nei było ze słowa na wiatr rzucamy...leci pierwszy screen cielsko niekompletne naszego głównego bohatera pradstawiający...Przyjemnego oglądania...

fat_men01.jpg

Pierwszy screen jest jescze niedopracowany ale zawsze cos, reszte dzisiaj jak wstane, bo teraz juz jakos spać chyba iść czas

kolejne rendery, oczywiśćie jescze nie skończone ;) ale już coś tam można pokazać

4view.jpg

...jak widać(albo i nie) załączony rysunek przedstawia rydwan(jeden z trzech(chyba))....tak więc przybliżając temat; bedzie to wyścig rydwanów...ukazanie jednej klatki dokładnie z tegoż wyścigu...

...widząc, że komentarzom nie ma końca, zamieszczam kolejny rysunek...

rydwan2.jpg

wow, z tematem bajer, mi cholernie sie spodobalo,,,, co do samych rysunkow to widze ze liczycie ze wasz czas sie wydluzy o kolejny miesiac: ] czyli etap drogi,,,,, i sie wam nie dziwie bo modele sa git pierwsza klasa,,,,,,: ] powodzenia i dajcie czasu: ]

dzięki za pohlebny post; wsumie to dzieki za post;)

mamy zamiar przyspieszyć odrobine; mam nadzieje ze się wyrobimy:);

pozdrawiam

no widząc postęp Waszej pracy to chyba zdążycie. Postać i rydwan są bardzo fajne , pomysł zresztą też. gratulacje . Szczególnie rydwan mi się podoba. Pozostaje Wam jeszcze otoczenie :) albo dacie trybuny ze znudzoną widownią , jedzącą hamburgery albo rozmyte tełko z motion blurem

pozdrawiam

edit - dodajcie sobie w 1 poście jakiś ostatni obrazek to nie będziecie mieli spinacza :)

nonono... fajny model tinas ]:-> bedzie moze jakis motyw typu zachaczenie ostrzem zawodników przecinej drużyny?;) twojego kumpla nie znam ale model szefa też jest zajo... keep up the good (evil?!?) work

Dzięki za wytłumaczenie i dobre słowo...

tymczasem prace rozpoczęły się nad ubiorem jednego z "gladiatorów"...

a i rydwanów przybyło...także podstawa pracki już zaczyna się rysować.....

ale do końca droga jeszcze, co by nie mówić i jak by nie patrzeć, długa straszliwie...

...enjoy...

i komentujcie... (!!)

ubranie.jpg

rydwan3.jpg

Garniak wypas :) jeszcze tylko krawacik bym dodał czerwony lub muszke co do uzbrojenia jest dobre fajne modele ale może pomyślcie nad czymś śmiesznym i nowoczesnym jak np rozgrzane żelazko na łańcuchu lub oblać wroga wodą porazić prądem albo mikrofale jakieś bądź wyrzutnia rozpędzonych cd romów coś w tym stylu byłoby bardzo ciekawe i orginalne :) pozdrawiam i powodzenia

Tau, Tinek - hehe czyli kreca nas podobne zajawki, niezle, niezle a juz myslalem ze tylko ja i Eco mamy tu zajoba i czulem sie troche samotny ;) jednym slowem witojcie :D i ja rowniez poklepuje po ramieniu

a tak od siebie to zajefajne te wasze gadzety wiec nic nie komentuje i czekam z niecierpliwoscia na wiecej :D. pzdr

...pomysł Bojar'a z "nowoczesną?" bronią też mi po głowie krążył...

także napewno gadżety typu ostrokół z grabli albo patelnia na łańcuchu napewno sie pojawią

narazie jednak Tau zachorował...i nawet przed kompem nie może sie utrzymać...ja zaś za texturki i ulepszanie rydwanów sie wziąłem...

Co do tych zajawek Elmo22 to...

...może w przyszłej ości jakiś team większy założymy razem...kto wie...

tymczasem póki co pozostawiam was bez screenów żadnych...może dzisiaj się jeszcze coś pokaże, jak nie to jutro z pewnością...

Wszystkie modele wyglądają bardzo interesująco- zwłaszcza rydwany. Ciekawa jestem całości sceny, bo zapowiada się fajny wyścig szczurów:) Spieszcie się - zostało niewiele czasu!

Pozdrawiam ( Tau- szybkiego powrotu do zdrowia życzę)!

witam,

rendery i modele pierwsza klasa oby tak dalej no i czekam na postepy !

i ja dołanczam się do życzeń sztbkiego powrotu do zdrowia i pomyślnej kontynuacji pracy pozdrawiam

...dzięki za posty...

dzięki wam już zaczyna zdrowieć i wziął się do pracy...

Ja zaś dzisiaj miałem 10 godzin zajęć dlatego też tak szybko aktualizacje się nie pojawiają.

Jednakże z obietnicy się wywiązałem i wytexturowany rydwan umieszczam...

co zaś całości sceny i dokładnego planu się tyczy ot może coś uda mi sie naszkicować...ale nic nie obiecuję...

rydwan-tex.jpg

...no to se potexturowałem...teraz trochę za ulepszanie modeli sie wezmę i szczegółów dorabianie...wish me luck

Pewnie życzę Ci szczęścia :) Teksturki ładne tylko przód drewno nienaturalnie sie "ułożyło" i dziwnie to wyglą za to rydwan nice !! Tak trzymać :)

Koniecznie dopracujcie textury! To o czym pisał już bojar: textura drewna na "dyszlu" (?)- nie wygląda dobrze- jakby była przypadkowo wrzucona, można by tez dopieścić texturę na tych wąsowatych uchwytach...Pozdrawiam.

tak chodziło mi o "dyszel" tylko się zapomniało jak to się nazywa :D dzięki szaka

witam ponownie; po krotkiej prze taki renderek; Niestety nadal wsystko wstępnie bez textór i tylko bipedziki zamiast prawdziych modeli

fat+rydwan02.jpg

dzięki za życzenia powrotu do zdrowia:-), przydały się i jakoś zdrowieje choć ztrudem mi to idzie; Niestety dopiero dzisiaj udało mi się przysiąść pożądniej do kompa, z tąd czas nam strasznie stopniał; bynajmniej będziemy się starać powalczyć;(najgorsze że tinek nie ma kompa na sobote :/,jak pech to o pech)

jescze raz dzieki za posty

Dobra robota :) zaczyna przypominać dzisiejszy świat coraz bardziej i nabierać metaforycznego sęsu :) tak trzymać !!

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy