Skocz do zawartości

Scena 3d...głosniki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"Leru" ile razy już to słyszeliśmy a ludzie i tak robią swoje

 

Lol. Od tego jest regulamin, zeby go przestrzegac. Osoby, ktore caly czas go lamia, powinny byc banowane terminowo [imo]. Peace :X

 

Co do glosnikow - takie jakies biedne :/. 3/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odjechane te kolumny w stylu Undergrounda :D ale zastanawiam sie co to są te czerwone na górze po 2 na każdą kolumne :/ przecież chyba nie wysokotonówki a pozatym fajny bok dobrze że dałeś tak głośnik, typowo "basiaste" kolumny :D I po co dawałeś te "łożyska na kolumny (te czerwone) bo dziwne jakieśniewiem czy to wina renderka ale dziwne Ale pomysł fajny i mam nadzieje że je będziesz chciał poprawić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh po pierwsze to chyba nie głośniki tylko kolumny, po drugie same basówki a gdzie średniaki i wysokotonówki (średniaki po,minąć można ale wysokich nei masz :) ) a te cytuje "wydechy na powiertrze" koleś skąd tyś się urwał może klimatyzacja obudowy :P jeżeli chodzi o bas-reflex to nie są żadne wydechy (no chyba że żartujesz to zwracam honor :P). a tak poza tym to fajne te płomienie czerwone po bokach i sprawiają miłę wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ***** ja nie jestem jakims artysta 100% "

 

to znaczy ze gosciowi ktory nie gra zawodowo w pilke mam powiedziec ze i tak dobrze ze potknal sie o wlasne nogi tylko 17 razy bo jak na "nie pilkarza" to i tak dobrze ?

 

jesli nie jestes/nie chcesz byc grafikiem ... to po co to robisz ? ---> analogicznie ... jesli nie chcesz znac zdania innych na temat swoich prac to po co je tu zamieszczasz ?itd itd ... jesli praca jest sredniawa ... to jest sredniawa ... bez wzgledu na to czy jestes grafikiem czy nie.

 

chyba mam nieciekawy dzien dzisiaj -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności