Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Kosciol Neogotycki


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Krotki komentarzyk, w 07.04.2005 dowiedzialem sie ze jest jakis konkurs na grafike 3d, ale termin uplywal 11.04.2005 i nie bylo czasu zeby wymyslic cos nowego :/ to wzialem kosciolek ktory robie od jakiegos czasu pod animacje(dlatego miejscami jest tak kwadratowo) dokonczylem prowizorycznie to i owo, wrzucilem to i tam to, wrzucielem cos nie cos w PS'ie i wyszlo cos takiego.

 

Link do wiekszego obrazka:

http://www.stama.com.pl/adrian/neogotyk/konkurs5.jpg

 

konkurs5_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haha będe pierwszy...obrazek spoko spoko tylko szkoda, że na ulicy coś mi jeszcze nie zgrzyta, chyba textury co poniekturych ścian i ptaszki powiny być za jaki i przed wierzą i troche mniejsze te gołębie ale klimat bardzo mi się podoba...przypatrze się jeszcze potem bo śię spiesze, żeby być pierwszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiold - ulica/plac - to sie chyba rzuca na 1st rzut oka, ale niestety to jest jak juz wspominalem z braku czasu, streaker schodki sie nie unosza nad ziemia :) a co do koloru - coz mozesz to powiedziec cysterka ktore zbudowaly kosciol 130 lat temu ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem trak.. jest fajnie..a;e przdaloby sie mienic te różowe scianybo strasznie odbiegają i robią sie plaskei.. jakby tam wogóle textor nie było.. jak zobaczyłem ten kadr n artekomen\dacjach to spodziwalem sie czegos wiecej..a tutaj taki niedosyt czuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zescie sie tego rozowego przyczepili :) tak jest w oryginale i nic na to nie poradze, a co do otoczenia - za jakis czas cos wydlubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho rozowe sciany sa git. brakuje mi raczej jakiegos akcentu swiatla i cienia. moglbys przeciac cala budowle na pol zacieniajac dolna czesc (powiedy cien rzucany przez chmury) i rozswietlajac na czerwono/zolto gorna, oraz przyciemnic wszystkie sciany frontowe budynku. delikatnie of kuz. dodaj troszke ciemnej zieleni na dole, przybrudz i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym co napisal sith_LORD. Roz na scianach mi najmniej przeszkadza. Drazni za to "prosta" gleba a w zasadzie brak na niej czegokoliwek. Ptaszki tez bym ciut rozmyl. Mimo tych niedociagniec praca mi sie podoba, gratulacje za frontpage!.

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render w większym wydaniu prezentuje się znakomicie. Ładne detale i ogólnie fajnie , jednak jak sie przyjżeć bardziej to te wejście i okna są za kwadratowe chodzi mi tu o te przejścia między splinami mały mesh by się przydał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wykonanie... fajny szczegolowy model.. jednak ogolnie calej pracy przydaloby sie wiecej klimatu.. wiecej szczegolow naokolo i za murem.. moze jakies drzewa.. i przedewszystkim jakas mgla..Moze nowe oswietlenie silniejsze swiatlo z jdenej strony..Ok.. to jest finished work ale na przyszlosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm ..mam pare uwag do twojego projektu , choc bardzo mi sie on podoba ..niewidze drzwi (wrot) w twoch wejsciach ...krzyz nad pierwszym wejsciem zbyteczny ..moze jakas swieta postac ...podloze !!!! i schody !!!!! wykonczenie w photoshop'ie rowniez ...chociaz sama atmosfere ..wysle Ci przyklad mojej wizji wykonczenia ..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki raminez to czekam na wiadomosc :) uwagi jak najbardziej trafne nie ma drzwi, a sam krzyz jest doklejony w Ps'ie a i w oryginale jest postac Jezusa nad wejsciem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budynek całkiem zgrabnym podoba mi się, jedyne co mi nie leży to te mury wokół a właściwie to textura na nich tak zbyt czerwona i kontrastowa z ogólnie pastelowym odcieniem budynku, co do szegołów to można by dołozyć opcjonalnie np gołebie na placu przed tym kościołem plus jescze moze odrobine jakiejś zielni (choć moze byłalby słabo widoczna) kępki trawy czy pojedycze krzaczory przy tym murze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny teksturki kościoła dobre poprawiłbym chodnik i dałbym jakieś rośliny może drzewa aby wypełnic plac i nadać mu życia może liście spadające z drzew taka jesień to by pasowało do klimatu sceny i ptaków ale to Twoja praca :) i tak jest super !! tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności