Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Mech


mawo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobrze żeś wrucił bo widziaem pare twoich prac, to jeden model niczego sobie tylko wydaje się robiony tak, żeby był śmieszny no wiesz wygląda jak mech do worms'ów 3d

ale ogułem bardzo sprawby modelik jestem ciekaw jak będzie wyglądał z texturą...miłej nauki unwrapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, z proporcjami nog do reszty bryly mialem niezle trudnosci. Stanelo na tym etapie ktory widac, tez odnosze wraznie ze sa za "chude" ale z drugiej strony mi to nie przeszkadza i nawet mi to jakos gra. Oczywiscie jest troche "przerysowany" ale sam obiekt jako mech nie jest w koncu realny.

 

Co do miniguna - fakt oklepany, czy poprawiać nie wiem :)

Nastepny update bedzie juz z pierwszymi teksturami, niestety nie predko bo mam ciezki studencki okres obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ... prosto z fabryki :) spoko, zrobie dwie wersje jedna nówka, druga zajechana. Kazdy robi czyste i ladne (dodatko najlepszy jest biały lakier) bo najlepiej wychodza refleksy i mapy hdri, nie oszukujmy sie :)

 

Wersja orange, ta i niebieska wychodza najlepiej :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Phoenix16

Modelik fajny, ciekawe podejście. Jedyne co mi trochę nie pasuje to te nóżki... pod takim korpusem pękły by jak zapałki... Jednak może to było zamierzone... Ogólnie wrażenie pozytywne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phoenix16 nic nie boj, nic nie peknie :) juz kilka dni stoi i zobacz ... trzyma sie. Tak na powaznie to konstrukcja nóg wykonana jest ze stali wysokowęglowej MSt7 o wytrzymałości 355 MPa wzbogaconej plastyfikatorami i mieszanką krzemową, gora zas lekka i wytrzymała z tytanu z domieszką karbonu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka wstepna ... niestety ciagle nie dysponuje czasem na tyle zeby do tego przysiasc. I na to pojdzie oteksturowanie. Juz widze ze bede musial robic kokpit bo bez tego szyba wyglada shitowo. Piszcie jak wy to widzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności