Skocz do zawartości

Bitwa 3 - 20 maja - DEADLINE ...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to ja czekam teraz na Bitwe 4 hehe mam teraz wieksze umiejetnosci i bardziej sie postaram , daje słowo ale prosze wyróbcie sie z podjeciem decyzji zanim bedzie 21 czerwaca , bo po 21 , mnie na forum jzu nie bedzie jakies 4 misiące , ale o tym napsize jesce hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na urlopie i niestety dopiero teraz dorwałem się do kafejkowego kompa, z którego nawet nie mogę zebrać maila... dlatego wielkie PRZEPRASZAM za pewnego rodzaju zniknięcie i również wielkie SORKI za powrót do wyników bitwy ale muszę coś sprostować:

 

GOTHAM, ADEK i inni.... mój post nie został chyba zrozumiany w sposób jaki bym chciał

 

NIE TRAKTUJCIE TEGO CO NAPISAŁEM ZA MOJA OPINIĘ ponieważ zaznaczyłem, że takie teksty przyszły do mnie mailem i się od tego KATEGORYCZNIE ODCINAM....

 

dla mnie Bitwa to zabawa i sposób na zmuszenie się do nauki i pogłębiania wiedzy o 3d maxie..... miejsce w pierwszej 15 i to, że wokół mojej pracy nastapiła taka wrzawa jest najlepszą nagrodą......

 

pozdrawiam Was wszystkich z urlopu i spotkamy się na nastepnej bitwie....

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15-05-03 zostanie rozpoczęta ankieta, będzie trwać do 27-05-03.

20-05-03 zostaną pobrane prace do podsumowania.

27-05-03 zostaną ogłoszone wyniki drugiego podsumowania oraz wprowadzony nowy temat.

 

Tak jest w regulaminie :)

-pozdrawiam Barył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kowalski

a można się dowiedzieć tak ogólnie co do rozpoczęcia nastepnej Bitwy (połowa lipca, koniec lipca, połowa sierpnia)? chodzi mi tylko o taki orientacyjny termin, czy też jest tak, że nic pewnego nie dacie rady na razie powiedzieć?

 

Jezu litości.... Jak najszybciej. Taka jest odpowiedź. Ale najpierw egzaminy, nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...czyzby jednak proroctwo miało sie spełnic? czy to dzis zacznie sie bitwa? czy poznamy odpowiedz na to iscie nurtujace pytanie...i czy pan marchewka wkoncu zostanie zjedzony...pozostaje nam cierpliwie czekac... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Plain

Przeciez o 23:59 to tez jeszcze bedzie sroda wazne zeby sie zaczelo :P I zycze wszystkim udanych projektow i wygrania bitwy [mruga]

 

Przeciez bitwa dawno skonczona. Co ty sie koles z choinki urwales, czy se posty nabijasz po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by mORPH

Originally posted by Plain

Przeciez o 23:59 to tez jeszcze bedzie sroda wazne zeby sie zaczelo :P I zycze wszystkim udanych projektow i wygrania bitwy [mruga]

 

Przeciez bitwa dawno skonczona. Co ty sie koles z choinki urwales, czy se posty nabijasz po prostu?

 

 

 

Chyba ty się z choinki urwałeś[mruga] ...przeciesz czekamy na kolejną bitwę i niektórzy się nie mogądoczekać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności