Jump to content
Sign in to follow this  
adek

Bitwa 3 - 20 maja - DEADLINE ...

Recommended Posts

Witam,

Przypominam ,że to już za kilka dni (20 maja) prace zostaną pobrane do oceny dla jury.

Macie jeszcze kilka dni na ich dopieszczenie ...

20 maja - DEADLINE

Mam pytanie odnośnie tego:

\"W prowadzonej bitwie należy umieścić króciutki tekst który będzie widoczny dla Jury razem z pracami do oceny. \"

Gdzie i jak mam to zamiescic ?

A i do dziś mam to napisać jeżeli chodzi o tłumaczenie tego ?

RadX

Taki tekst należy zamieścić w swojej bitwie - najlepiej na końcu. Należy go jakoś zaznaczyć (np. inny kolor czcionki i napisac ze jest to tekst do bitwy ...) aby osoby wgrywające prace do galerii i ja gdy będe tworzył podstrone bitwy nie miały problemu z jego odnalezieniem :)

qrcze dla mnie shok...zobaczcie jak cicho jest na forum...od kiedy Adek zasygnalizował koniec bitwy...cichosza...pare osób, pare postów...ja dziękuje...:D Każdy dłubie ile wlezie pewnie...Trzymajcie się dziewczyny i chopaki :D Pozdro...dla all :D

dodam jeszcze, że milob bylo jakby prace były w miare skompresowane( takzeby ni traciły na jakosci), najchętniej format jpg. kazdy kto startuje w bitwie jest takze proszony opodanie(jezleli nie ma tego w profilu) sowjego maila- prześlijcie mi wiadomoscią u2u, nie bede ich upowszechniał. a i wydzielcie ostateczna wersję ktorą mamy przedstawiać jury.

Ankieta pojawi się wkrótce. Zrobił się mały problem z czasem ponieważ niektórzy ludzie zamieszani w bitwe mają maturke ... ale bedzie dobrze :)

Czy mi sie cos popieprzylo or something? Deadline nie mial byc 27.05?...Anyway, nie zdaze, nie ma szans. Mam wazniejsze sprawy, 20 maja...szkoda, ciekaw bylem ocen itp. A wlasnie...nawet jesli cos nie zostalo skonczone, ale jest na takim etapie jak to moje (Fier Dierg), to mozna to wystawic do oceny? zeby tylko recenzje dostac?

Jezcze jedna sprawa tak, żeby być upier... znaczy się dokładny do 20 (włącznie) dajemy rendery ?

tak. Włącznie do 20. W regulaminie było ,że 20 zostaną pobrane prace do podsumowania ,a tym razem chcemy uniknąć opóźnień i przesunięć. Nie wiem na ile się to uda ale mam nadzieję ,że nie będzie źle.

Pinionist: Spoko. Praca nie musi być skończona. Pobierzemy ostatnią wersję. Pobieranie będzie trwało od 20 dwa dni (tak planujemy).

Mail: [email protected] (format JPG)

Osoby które ewentualnie zrobią nowsze updaty po 20 przez te dwa dni prace do podmiany mogą wysłać do saygona na maila ...

Oj ciezko bedzie ciezko :)...ladny poziom jest tej bitwy...wygrany bedzie mogl mowic ze naprawde jest dobrym grafikiem :)...

no to czas jush nadszedl...teraz jush tylko zostaje podziwianie...

pozdro dla wszystkich bitwiarzy...

Witam, mam pytanie, czy jak ktos zamiesci swoja prace 20 maja o 21.00 to bedzie ona brana pod uwage??

PS: Zycze wszystkim wygranej:):):):)

pozdro

Uwaga!

Bardzo prosze wszystkich uczestników BITWY którzy utaili swoje maile o przysłanie ich (adresów e-mail) saygon\'owi. Są to potrzebne dane dla jury bitwy.!!!!

jezeli ktos skonczy - 20 maja po 21.00 to pracke nalezy wyslac saygonowi na maila ...

SuperAdminie chciałym oddać głos na nagrodę publiczności.... czy będzie jakaś ankieta?...

pozdrawiam [piwo]

z ankieta narazie wstrzymuje sie czekajac na gotham\'a. Prace juz prawie wszystkie przygotowane są po jury. W przyszlym tygodniu myśle jurorzy dostaną dostęp do panelu z ocenianiem ...

Nie żeby była znów jakaś obsuwa :D

Daty:

Drugi cykl rozpoczął się pierwszego kwietnia tego roku (01-04-03) więc:

15-05-03 zostanie rozpoczęta ankieta, będzie trwać do 27-05-03.

20-05-03 zostaną pobrane prace do podsumowania.

27-05-03 zostaną ogłoszone wyniki drugiego podsumowania oraz wprowadzony nowy temat.

[rotfl]

nowy temat gdzie ??? :) czekam z niecierpliwwoscia [boje się]

jest 27..... a za moment będzie 28...

heheh a może JURY bedzie tak dawać oceny i ankiete jak my kończyliśmy pracki?

spokojnie Panowie. Ankieta juz jest ... jury zaczelo oceniac prace ...