Skocz do zawartości

scena3d: polka na strychu


misiekp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zaczalem bawic sie z grafika na poczatku wakacji tamtego roku

Wiesz jak na tak krótki czas nauki to zbyt wiele wydaje się nie umiesz...bo co tu pokazałeś...poukładane cylindry, share i boxy...dobrze, że to to ma jakiś temat co ratuje całą prace.

Więc tak:

-te figury misia połącz ze sobą i nadaj meshsmooth'a to nada mu bardziej realistyczny wyglą.

-pajacyka ja bym zrobił od nowa

-popraw światło i cienie zrób bardziej przezroczyste

-uzyj jakiegoś rendera a nie zwykłego standardowego maxowego rendera np.mental raya. jak nie wiesz jak go używać napisz do mnie [email protected] to ci powiem.

-pracuj pracuj i jescze raz pracuj...to zawsze się sprawdza.

 

Reszta jest jak najbardziej oki.

Pozdro i zachęcam do dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tam dales jakis fog? jesli dales to go usun. wyglada szarawo.

scena wyglada jakby byla zlozona z samych kulek i boxow, nieco postretchowanych. radze przerobic jakis tutorial o polymodelingo albo meshmodelingo, bo ta metoda nie bedziesz w stanie robic bardziej zlozonych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak na tak krótki czas nauki to zbyt wiele wydaje się nie umiesz...

 

Wydaje mi sie ze to zalezy od praktyki a nie od czasu ile ktos sie czyms interesuje, bo jesli gosciu od tego czasu zrobil np tylko jedna jakas prace to moze ma wiedze ale nie umie jej wykorzysta, to tak jak z kibicami pilkarskimi - kochaja pilke, dobrze sie na niej znaja ale to nie znaczy ze dobrze w nia graja. Sorry za OT ale takie jest moje zdanie.

 

Wracajac do twojej pracy ten pajacyk do poprawy i jak pisala ania rzeczywiscie cos to wszystko za bardzo przydymione, daj tam moze jakis volume light padajace z jakiegos swietlika i zmien troche scene i kadr bo narazie na strych to nie wyglada

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności