Skocz do zawartości

Moja pierwsza praca w zyciu ...


Gość Neon

Rekomendowane odpowiedzi

Ech wczoraj tak sobie na szybko zainstalowalem maxa 3d... i postanowielm cos sobie zmontowac jako newbie (poczatkujacy, ktory nigdy w zyciu nie mial z niczym do czynienia czyli w tym przypadku z maxem 3d) i zrobilem tak na szybko kiepsciutka jak dla mnie rpace.... zapomnialem o jednym waznym szczegole ktory bedzie mocno draznil... o kwadratowej plazy :/ ale po za tym jak osadzacie moja prace jak na calkowitego amatora ?? To jest na serio moaj pierwsza praca w maxie 3D !! ale zapeniwe wielu z Was mialo lepsze prace... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pkt 1: zmien temat.

pkt 2: nie za bardzo jest tu co oceniac. ogolnie nie wiadomo co jest co :/

pkt 3: nie poddawaj sie, kazdy od czegos zaczynal. przerob jakies tutki(np na 3dtotal.com), albo kup jaka ksiazke, chocby helionu i wroc za jakis czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. sam niemam zbyt duzego (jesli to wogule tak mozna nazwac) doswiadczenia ale proboje, ucze sie, czytam tutroiale i slucham rad innych. i powiem tak = TO WCIAGA...wiec zycze ci powodzenia.

 

ps. Samo to ze zauwazyles ze plaza jest kwadratowa to juz jakis + :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie używaj gotowych obiektów z Maxa są do niczego a na dodatek rozleniwiają.

Nie poddawaj się. Ja w 3d bawię się już tak długo, że aż się nie przyznam ile bo zostanę wyśmiany za moje słabe pracki. Pozdro i PACE.

P.S. dawo nie było tu początkujących. Pamiętacie jeszcze Gumisia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) 100% gotowe drzewa (bo gdybys umial zrobic takie drzewa to nie byloby kwadratowej plazy ;]

2) kwadratowa wyspa + rowne odstepy na calym obwodzie

3) niesamowicie wrecz spaprana perspektywa ktora uniemozliwia wrecz odczyt pracy

4) oswietlenie

6) materialy ( w szczegolnosci woda )

 

to tak na pierwszy ogien ...

 

i tu zacytuje moj poczatkowo jedyny wzorzec osobowy ... matke ... ktora zawsze mowila ... "jesli bedziesz sie mogl latwo i poprawnie poslozyc polszczyzna ... to i za "łacine" nie bede cie scigac" :)

 

tak jak juz ktos wczesniej powiedzial ... godowe modele sux :) co innego jesli chcesz sobie potestowc materialy ... czy oswietlenie ... to nie musisz modelowac czajnika :) mozesz uzyc tego z maxa ... ale jak robisz scene ... to zrob go sam ... bo po pierwsze zdobedziesz nowe doswiadczenie ... a po drugie nikt cie nie objedzie i nie powie ze poszedles na latwizne ;P

 

pozdrawiam i zycze udaneo wspolzycia z maxem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele tu do oceniania. Sądzę, że porady techniczne , na tym etapie, byłyby dla Ciebie raczej bezużyteczne. Może byś coś przeczytał, pouczył się, poznał maxa, a potem pokazał pracę, nad którą trochę popracujesz, hmm ? Ja rozumiem, że entuzjazm rozsadza, ale może, gdy coś stworzysz poczekaj do następnego dnia (tygodnia?), spójrz na to jeszcze raz i zadaj sobie pytania "Czy jestem z tego zadowolony?", "Czy nic już nie chciałbym poprawić?". Bo teraz trudno cokolwiek powiedzieć, chyba że pochwalić Cię, że udało Ci się zainstalować maxa :P. Pracuj, pracuj i pracuj, a efekty same przyjdą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie na twoim miejscu 2 razy zastanowil zanim bym tu taki badziew wrzucil !! Fajnie jestes poczatkujacy to pierw sie czegos naucz i popatrz na to i pomysl nadaje sie to do czegos ? Jak nie to nie wrzucaj i nie tlumacz sie ze poczatek ! Bo w ten sposob to ja swojego psa naucze wciskac klawisze postawi kilka boxow i powiem ej fajna moj pimpek (nazwa przypadkowa) sam to wymodelowal badzcie dla niego tolerancyjni to jego pierwsza praca w maxie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności