Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Statek kosmiczny


ASTROMAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Jestem początkującym użytkownikiem 3DS MAX-a. Chce zaprezentować moje wypociny. Jest to statek kosmiczny ala Star Trek, Andromeda. Praca jest w dość początkowym stadium, brak textur, oświetlenia itp. Prosze o wasze uwagi co do tej pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe no fajne – te kolorki z pierwszego obrazka przywodzą mi na mysla taki stary porgram dla dzieci gdzie ludzie ubrani w piankowe kostiumy wedrowali po roznych zakontkach wszcheswiata :) ale niiestey nie pamietam tego za bardzo :/

Witam na forum

Myślę ze powinieneś ujednolicić kolory (przynajmniej na czas modelingu) bo brak w tym spójności i forma się nie czyta nom i pokobinuj jeszcze bo na razie bardziej mi to wyglada na wypasione sanki

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobie ... trudno powiedziec co jest za co odpowiedzialne ... ma futurystyczny ksztalt ... i wogole wyglada jak blob z komosu ... wiec wszystkie wazniejsze zalozenia dobrego projektu na pojazd futuro zostaja spelnione :)

 

pozdrawiam i czekam na wiecej jednoczesnie witajac nowego czlonka forumowej populacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności