Jump to content
Sign in to follow this  
fromage

3d dla potrzeb webu - potrzebne forum

Recommended Posts

No to cekam z utesknieniem na wyniki brazilowego szalenstwa :D

witam!!!

Moze teraz powiem nie na temat ale chyba ten pan sie wykruszyl :-)

witam!!

Ten pan co zalozyl ten temat chyba juz sie wykruszyl nie trudno sie domyslec a szkoda :-(

OOOO wypraszam sobie!!!! ja tez mam modem i budzet niewielki... ale checi duzo :D

No a jesli ten pan chce sie dolaczyc... czy wogole sa jakies ograniczenia? ;)

W kazdym badz razie witam Klicku na pokladzie :)

PROF mowisz zagadkami :D ... no ale na powaznie: moze gdy pokaza sie Twoje albo moje(moje pewnie pozniej :-)) prace wykonane w maxie dla stron www, to ludziska zechca brac udzial w webowych pogaduchach.

A co do onych projektow, to chyba zamieszcze w WIPie pare szkieletow, nad ktorymi obecnie pracuje, jeden na potrzeby prezentacji i www, a kolejne bedace poczatkiem cyklu grafik i animacji do wykorzystania na \"mojej rodzacej sie w bolach stronie\".

Aaa jak tam rendering?

witam!!!

Nie wiem co jest w tym moderatorze ;-) ja nie widze roznicy przynajmniej jeszcze jej nie czuje :-)

Eh PROF nie widzisz, ze facet dostal seria w rzepki a teraz chce sie odwdzieczyc :D

witam!!

Hyhyhyh gych skad wiedziales ??? robie filmik (animacje) w realicha counter strika i wlasnie sobie pomyslalem ze jak juz zrobilem postac i ma polozony szkilet co zrobie sobie logo :-) i to jest wlasnie ten moment kiedy on dostaje sere z m4a1 :-) prosto w krosze i nogi :-) a ze nie chcialo mi sie animacji nog za bardzo poprawiac bo robilem ja trajektorniami postanowilem dodac machanie reka i glowa i wuala :-)

No widzisz Klicek jaki jestem spostrzegawczy :D tylko czy ten gosc przeladowuje bron? Jak tak to oddaje mojego ducha :D

Co tak czu│em Prof. ┐e chcia│by byŠ Moderatorem... JeÂli naprawdŕ chcesz to widzŕ tylko jedn▒ drogŕ. WyÂlij Adkowi plan stworzenia dzia│u grafika na potrzeby internetu z propozycj▒ ┐e siŕ zajmiesz moderowaniem tego tematu (nie zapomnij o linkach do swoich dzie│). Ja nie mam nic przeciwko (choŠ nie zagl▒da│em na twoje dzie│a).

Originally posted by Wojciech Daszczyk - PROF

... no trzeba bedzie pogadac nic mnie to nie kosztuje przeciez ... tylko jedno pytanie jak jest roznica pomiedzy moderatorem a super moderatorem :D

Mam obecnie maksymalne uprawnienia (mogŕ kasowaŠ czyjekolwiek posty etc.).

Witam!!!

PROF trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieje, ze Adek bedzie pozytywnie nastawiony do nowego dzialu:D