Jump to content

3d dla potrzeb webu - potrzebne forum

Recommended Posts

Witam,

moze teraz wyskocze jak bym sie urwal z choinki ale nie czytalem calego topica a mam cos fajnego:DDD

wejdzcie na storne http://www.nokia.com i wybrierzcie sobie telefon nokia 6800 i phone demo. To jest dopiero wykorzystanie 3d dla webu (trzeba tylko sciagnac plugin). Osobiscie mi sie bardzo podoba wiec chcialem sie podzielic:D:D A pomyslalem ze pasuje do topicu:D.

pozdro,

luki

• 9 months later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pileq? Ten Pileq? Sie loguj chlopie.

w tej prezentacji zwaliles ostro nawigacje. Tragedia po prostu. To menu po lewej powinno sie chowac, bo samo nie-mruganie nie mowi o braku aktywnosci. Nie moglem kliknac i mialem wrazenie, ze prezentacja mi sie zawiesila.

I czemu sam flash zajmuje 2 MB?? Polamaliscie teksty na krzywe, czy jak??

Zastosowanie 3D spoko, tylko mogliscie dac pod monety jakies EUROpejskie ciekawe tlo.

Ten pileq czyli ktrory ? :) Ja jestem chyba tylko jeden w Olsztynie, a Ty to kto ? :)

Co do stronki to mielsmy na nia 3 m-ce ale materialy od reszty grupy dostalem na 6-7 (naprawde !) godzin przed terminem wiec niestety musialem sie blyskawicznie nauczyc robic scrolle do tego tekstu i mapek. A w tamtym czasie nie wiedzialem nic na temat optymalizacji, teraz tez bym to menu zmienil ale co tam [lol2]

nie wiem gdzie zadac to pytanie wiec zadam tu bo wlasnie pod weba jest mi to potrzebne:

No wiec - czy jest jakis filtr (after Effects /director /photoshop / illustrator ew moze w ktoryms z pakietow macromedii) ktory mi przetrace\'uje bitmape na wektor. Ale nie jeden plik tylko film (czyli albo szereg plikow bitmap - kolejnych klatek, albo jakis avi, flc czy inny)