Skocz do zawartości

3d dla potrzeb webu - potrzebne forum


fromage

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!!

 

PROF co tam ciekawego slychac w sprawie nowego dzialu forum???? Czy Adek cos Ci odpisal?

Aaaaa i jeszcze jedno... jak powiodl sie probny rendering czegos co ma byc podkladem flashowym pod Twoja stronke???

 

Pozdrawiam

K.I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendering sie nie dokonczyl

bo zanim sie skonczyl wprowadzilem jeszcze mase poprawek jak chcesz obejrzec siatke modelu przygotowanego do renderingu to wejrz na dzial Work In Progress daje linka

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=1517

 

nie przestrasz sie gestosci siatki ale tak po prostu ma byc to wersja potencjalnie do druku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Faktycznie strona robi bardzo pozytywne wrazenie. Nawet jej autor Piotr Wysok chyba gdzies juz obil mi sie o uszy... Bede msial sobie przypomniec, w ktorym kosciele bil dzwon :-)

 

...moze w przypadku autorow ciekawych rozwiazan przydaloby sie wciagac ich do dyskusji na forum \"forum\"?

 

Pozdrawiam

K.I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona osoby ktˇra za│o┐y│a ten topic │aduje siŕ, i siŕ │aduje i nie wiem ile mam czekaŠ. »eby jaki procentowy wska╝nik by│ ale nic nie ma ani me ani be ani poca│uj mnie w dupŕ. ja myÂlŕ, ┐e takie potŕ┐ne wagowo stronki bez jakiej informacji o wadze i preloaderem to lekka g│upota (mo┐e nie g│upota ale lekcewa┐enie innych).

 

 

P.S. Na mjau-mjau.com, czekajcie na prawdŕ warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w pore sie opamietales ... :D

 

...pomyslalem tak ze 1 temat dotyczyc bedzie wszystkich rendererow max rhino i tak dalek i tak dalej ...

2 temat dotyczyl bedzie photoshopa corela painta w zakresie stosowania ic hdo publikacji www

3 to oczywisty temat do tego jest plasma a o czwartym nie wspomne

 

.... tematy 1 i 2 to sa tak obszerne i rozlegle tematy ze przez chwile obawialem sie cyzb ardziej tego nie rozdronic ale tak bedzie najlepiej najpotymalniej i uniwersalniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak ni z gruszki ni z pietruszki ale tak a\'propos www.pietrina.pl

We flash\'u jestem zielony jak młoda cebulka, nie miałem z nim styczno¶ci (od bebechów) ani przez chwilkę. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy we flash\'u takie cuda robi się jakim¶ kodem Ľródłowym/językiem/itd. czy w jakim¶ programie z zajebistym GUI ?

Z góry dziękuję za tolerancyjne podej¶cie do takiego lamera jak ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz tak we flashu jesli robisz naprawde przymmitywne rzeczy to nie potrzebujesz zadnej wiedzy odnosnie programowania, kolcki sie zaczynaja kiedy chcesz jak mowisz zrobic jakies czaderskie GUI stronki ...wtedy dobrze jest znac Action Scripta co jest nieco poroniony ... jak on wyglada mozesz znajezc w dziale download serwisu flashzone (jest po polsku ale nie pod flasha MX) w tego typu flashowych aplikacjach wszystko definuje sie obiektowo a reszte bajerow zalatwi wlasnie action script (ktory ma bardzo malo wspolnego jesli nie ma nic wspolnego z programowaniem a\'la JS czy PHP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze teraz wyskocze jak bym sie urwal z choinki ale nie czytalem calego topica a mam cos fajnego:DDD

 

wejdzcie na storne http://www.nokia.com i wybrierzcie sobie telefon nokia 6800 i phone demo. To jest dopiero wykorzystanie 3d dla webu (trzeba tylko sciagnac plugin). Osobiscie mi sie bardzo podoba wiec chcialem sie podzielic:D:D A pomyslalem ze pasuje do topicu:D.

 

pozdro,

luki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pileq? Ten Pileq? Sie loguj chlopie.

 

w tej prezentacji zwaliles ostro nawigacje. Tragedia po prostu. To menu po lewej powinno sie chowac, bo samo nie-mruganie nie mowi o braku aktywnosci. Nie moglem kliknac i mialem wrazenie, ze prezentacja mi sie zawiesila.

 

I czemu sam flash zajmuje 2 MB?? Polamaliscie teksty na krzywe, czy jak??

 

Zastosowanie 3D spoko, tylko mogliscie dac pod monety jakies EUROpejskie ciekawe tlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pileq czyli ktrory ? :) Ja jestem chyba tylko jeden w Olsztynie, a Ty to kto ? :)

Co do stronki to mielsmy na nia 3 m-ce ale materialy od reszty grupy dostalem na 6-7 (naprawde !) godzin przed terminem wiec niestety musialem sie blyskawicznie nauczyc robic scrolle do tego tekstu i mapek. A w tamtym czasie nie wiedzialem nic na temat optymalizacji, teraz tez bym to menu zmienil ale co tam [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie zadac to pytanie wiec zadam tu bo wlasnie pod weba jest mi to potrzebne:

 

No wiec - czy jest jakis filtr (after Effects /director /photoshop / illustrator ew moze w ktoryms z pakietow macromedii) ktory mi przetrace\'uje bitmape na wektor. Ale nie jeden plik tylko film (czyli albo szereg plikow bitmap - kolejnych klatek, albo jakis avi, flc czy inny)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności