Jump to content
Sign in to follow this  
fromage

3d dla potrzeb webu - potrzebne forum

Recommended Posts

Witam,

moze teraz wyskocze jak bym sie urwal z choinki ale nie czytalem calego topica a mam cos fajnego:DDD

wejdzcie na storne http://www.nokia.com i wybrierzcie sobie telefon nokia 6800 i phone demo. To jest dopiero wykorzystanie 3d dla webu (trzeba tylko sciagnac plugin). Osobiscie mi sie bardzo podoba wiec chcialem sie podzielic:D:D A pomyslalem ze pasuje do topicu:D.

pozdro,

luki

takie zeczy robi sie max + Macromedia Director conajmniej wersja 8,5.... Proste efekty mozna w 20 min zrobić

Witam webmajstrów !

Jak komuś się chce poczekać chilke dłuższą (1,9MB) to to moja strona na konkurs w tamtym roku , żeby nie było że nic nie robię :))) Próbowałem zrobić preloader ale nie chciało wyjść i powiedzieli że za długo się ładuje. Jak ktoś chce to tu powinny być inne prace z tego konkursu :)

Pileq? Ten Pileq? Sie loguj chlopie.

w tej prezentacji zwaliles ostro nawigacje. Tragedia po prostu. To menu po lewej powinno sie chowac, bo samo nie-mruganie nie mowi o braku aktywnosci. Nie moglem kliknac i mialem wrazenie, ze prezentacja mi sie zawiesila.

I czemu sam flash zajmuje 2 MB?? Polamaliscie teksty na krzywe, czy jak??

Zastosowanie 3D spoko, tylko mogliscie dac pod monety jakies EUROpejskie ciekawe tlo.

Ten pileq czyli ktrory ? :) Ja jestem chyba tylko jeden w Olsztynie, a Ty to kto ? :)

Co do stronki to mielsmy na nia 3 m-ce ale materialy od reszty grupy dostalem na 6-7 (naprawde !) godzin przed terminem wiec niestety musialem sie blyskawicznie nauczyc robic scrolle do tego tekstu i mapek. A w tamtym czasie nie wiedzialem nic na temat optymalizacji, teraz tez bym to menu zmienil ale co tam [lol2]

No scroll tez kuleje. Ale jak na 6-7 godzin to i tak niezły :) Nie mam książki telefonicznej Olsztyna i nie sprawdziłem ilu was tam Pileq\'ów jest. W warszawie Leanderów istne zatrzęsienie.

Siemasz!

Powiem Ci ze nie wiem, a poza tym jak to robilem to pierwszy raz stosowalem directora i teraz mysle ze poszlobym to sprawniej. Wie kotos moze jak sie robi ladny motion-blur we falshu ?

nie wiem gdzie zadac to pytanie wiec zadam tu bo wlasnie pod weba jest mi to potrzebne:

No wiec - czy jest jakis filtr (after Effects /director /photoshop / illustrator ew moze w ktoryms z pakietow macromedii) ktory mi przetrace\'uje bitmape na wektor. Ale nie jeden plik tylko film (czyli albo szereg plikow bitmap - kolejnych klatek, albo jakis avi, flc czy inny)

oooooo dzieki za tak szybka i konkretna odpowiedz -

forum max3d.pl jest nieocenione! :)