Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mini


scur_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

poniżej przedstawiam Wam moją pierwszą poważną pracę i zarazem auto. Ma to być mini moris. Póki co bawie się jeszcze w Cinemie 4D. Generalnie to moje początki z grafiką 3D więc proszę o wyrozumiałość i konstruktywną krytykę ;)

 

Pierwsza siatka z HyperNurbsem (SubDivision 1 ) a druga Low poly

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ooo... stary miniak... 3 takie mnie wozily za mlodu. :) A jeden to nawet wan byl. Fajnie jak sie stanelo obok kola ciezarowki, to byly wrazenia. :) Taki maly samochod... :D A kola... chyba 13 byly... ehh...

 

Jak go zmascisz, to osobiscie pojade do Warszwy, zeby Ci... :P

 

pozdrawiam i POWODZENIA zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go zmascisz, to osobiscie pojade do Warszwy, zeby Ci... :P

 

....wytłumaczyć jak się to prawidłowo robi - rozumiem że to chciałeś napisać :P

 

a tak serio będe się starał ale ciśnienie mi niezłe teraz zrobiłeś

slate -> w piątek zrobie jakieś updaity bo wcześniej chyba nie dam rady

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko sobie wybrales, mam nadzieje ze sie bardzo starasz i go nie skopiesz, pozwolilem sobie zaznaczyc co mi sie nie podoba, wiec: przednie nadkole niej podwinno byc tak wygiete na zewnatrz, tyl nad blotnikiem powinien byc zaokraglony i bardziej obly a ty masz tam taka spadzista powierzchnie, tam gdzie zaznaczylem strzalka ta krawedz nad swiatlami to ona powinna byc troche nizej i powinna prawie sie stykac z tym pierscieniem od lampy, przy styku szyby z maska (druga strzalka) powinna byc wyrazna krawedz. Wiem ze to dopiero poczatek i pewnie to jescze poprawic ale najlepiej zrobic to na poczatku zanim siatka za bardzo sie zagesci.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady, ale nadkole będzie jeszcze bardziej wypukłe, mam zamiar założyć trochę szersze ogumienie ;-) Z tyłem to się zgadzam że tam jest ładny wypukły kaształt, okolice przy światłach też mi się nie bardzo podobają. Dziś postaram się to poprawić i jeszcze dać jakiś update.

 

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos rzeczywiście, poza tym dopiero teraz zauważyłem że z tyłu nie ma zrobionej rynienki :( Sam nie wiem jak to przeoczyłem. Niedługo kolejne update'y tylko się zastanawiam po co, bo i tak nie ma zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten render z lakiem to tak delikatnie mowiac srednio ci wyszedl ;) zrob lepszy paint w ktorym bardziej bedzie sie odbijac otoczenie, jakas ciekawsza mapke hdri, albo renderuj z planem, wylacz przezroczystosc w oknach, a najlepiej przerob jakies tutki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRiPi dzięki za uwagi. Zagadzam sie ten lakier nie jest zbyt dobry ale to dopiero pierwsze podejście. Co do szyb to wstawiłem tak od czapy, może niepotrzbnie. Jest za duży parametr refrakcji ustawiony. Dzięki za zainteresowanie i licze na więcej takich komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche lepiej, ale nadal sie nic nie odbija :/ wyrzuc to szare podloze, bo srednio efektownie sie odbija i wsadz jakas mapke hdri(tak chyba najprosciej uzyskac ladne efekty) z odpowiednio wysokim mp. a co do modelu-wydaje mi sie z przodu splaszczony strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapka jest, tylko lakier ma chyba za mało refleksów no i moze kiepska mapka, wciąz to testuje. Co do modelu to napewno muszę poprawić przedni błotnik. Jeszcze trochę pracy jest nad tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dość długiej przerwie. Modelik poza kilkoma szczegółami się nie różni ale chyba nie mam już siły dalej nad nim siedzieć. Zdaje sobie sprawę że ma mnóstwo błędów i kiepskie materiały ale więcej nie dam rady wykrzesać, może zmienei tylko przedni reflektor bo wybitnie jest do bani. Mam tylko nadzieję, że przy następnym pójdzie mi lepiej. Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności