Skocz do zawartości

Scena 3d "ogród śmierci"


ZiBi_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. moja kolejna praca. tworze ja na podstawie obrazu Hugo Simberga. Narazie pustawo i bez textur (kolory takie zaby bylo widac co i jak :P) i oswietlenie tez prosze nie brac pod uwage. to tylko tymczasowo. Narazie staram sie uzbrojic pracke w roslinki ale troche przy tym roboty jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki. naraize mysle i pracuje nad roslinkami. duuuzio ich troche i jakies takie powykrecane wiec troszke mnie roboty czeka. Wiem ze moja praca nie bedzie zgodna w 100% z oryginalem (tylko w 99% jak sie uda) ale to celowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie to raczej nie przemawia. Jedyne co mi sie podoba w tej pracy to czaski od kościotrupow(mam nadzieje ze sam robiles). Po za tym same box`y, skopiowane doniczki i te rosliny. Moze jak cos dorobisz nowego to bedzie ok ale jak narazie to wedlug mnie kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysl, mi sie podoba.

widze ze roslinek nie robisz dokladnie tych samych, ale te doniczki jedna na drugiej (na oryginale z prawej) zrob.

murkow nie rob takich kanciastych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to powykrzywiam. a co do doniczek aniu jedna na drugiej to w mojej sksiazce do polskiego jej niema oO ..dziwne, ale zrobie tak jak w oryginale. Bedzie bardziej klimatycznie :D

ps. dzieki wszystkim za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak narazie co wyskrobalem. wiem ze roslinki sie powtarzaja ale ciezko mi one ida. deski powykrzywiane

Jak cos doskrobie to zapodam :P

 

 

 

po prawej dodalem wersje z pseudotexturami + obrobka w psp9. tak mniejwiecej w tym kierunku idzie praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest źle. Twoja pracka coraz bardziej przypomina orginał. będzię dobrz już to czuję. Choć powiem tak od serca, że nie kręci mnie ten rodzaj malarstwa. Kiedyś się nosiłem z zamiarem zrobienia czegoś bardziej naturalistycznego z dzieł tych wielkich, ale sobie odpuściłem. Za słaby jestem (narazie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simple man powiem ci ze mnie tak nagle natchnelo na to :P przegladalem ksiazke z polskiego i tak jakos wzrok mi sie zatrzymal na tym obrazie....i tak zostal na 20 min :P potem postawnowilem przeniesc go do maxa :D niewiem co w nim jest ale strasznie mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, ciekawy pomysł :) zapowiada się fajnie, ale mam kilka uwag:

1) czaszki są za białe

2) zrób coś z tłem, bo niezbyt dobrze wygląda. poza tym przy tej perspekywie powinno być widać horyzont

3) te teksturki to tylko prowizorka? bo jesli nie, to musisz jeszcze nad nimi popracować

4) jeśli tytuł obrazu to ten co jest na stronie (czyli Im Garten des Todes) to powinno być "w ogrodzie..." a nie "ogród..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym coś intrygującego. Zwłaszcza te "wyżarte" kolorki w połączeniu ze skupieniem z jakim bohaterowie sceny przypatrują się kwiatkom :) Zedecydowanie bardziej designersko-graficzna jest wersja po lewej. Ja bym szedł w tą stronę. Im bardziej praca przypomina wersję z prawej tym bardziej robi się trywialna, dziecinna i amatorska moim zdaniem, zwłaszcza, że w porównaniu z wersją po lewej kadr nie jest najszczęśliwszy, a oświetlenie nijakie.

 

Pomysł ciekawy, wprowadź tylko bardziej mroczny albo ironiczny nastrój i będzie GIT :)

 

Oczywiście masz prawo by postąpić inaczej ;)

 

To tylko takie uwagi.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - co do nazwy to w mojej ksiazce od polskiego nazwa brzmi "Ogród śmierci", nawet jesli jest to zla nazwa to taka moim zdaniem pasuje ( i mi sie podoba :-)

tło zamierzam rozjasnic, ale co do perspektywy to mam problem. na obrazie jest to tak dzienie zrobione ze wszystko widac a nic nie jest w 3D ale w rzeczywistoci tak niejest dlatego postaram sie to poprawic (tlo)

a co do textur to ten rodzaj zostawie tylko

- postaram sie aby byly one w zblizonych barwach i odcieniu

- na 100% zrobie cos z podlozem bo jakies nijakie jest

 

bukovsky - wersja po lewej to czysty MAX, bez niczego (no i bez textur) a wersja po prawej to tak dla zabawy textury + obrobka w psp9 wiec efekt sie jeszcze zmieni no i dodam konturki tak jakby ktos to szkicowal najpierw olowkiem. No mam wstepny render jakby to wygladalo...

 

wersja z konturkami + te same textury co wyzej

50ax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności