Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Nokia 3650 (by Chris)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o render 1:0 dla ciebie, jeśli o modeling 1:0 dla RA, jak połączycie siły to będzie bajer ;) chociaż w obu przypadkach moglibyście obciąć kadr po bokach albo czymś wypełnić te luki :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack -> Dobrze wiem, że w modelingu na tle RA jestem noga :D A render? Pozwól że coś zacytuje :D:

 

" - Janie, świetnie się spisałeś!

- Ja nie, V-ray!"

 

A puste luki po bokach są też w oryginalnej reklamie tej komy :) Może jeszcze coś z tym zrobie.

 

Piotr Dobosz -> Dzięki bardzo!

 

DonVito Corleone -> Szczerze, mało ważne jest dla mnie kto wygra. IMO liczy się dobra zabawa i możliwość zdrowej przyjacielskiej rywalizacji. Ale i tak wielkie dzięki :)

 

DraB -> Dzięki! Teraz można by dyskutować, czy nokia robi dobre komy czy nie, ale na szczęście ten temat temu nie służy :) W końcu każdy ma własne zdanie i własny gust.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---chris--- ja powiem krotko:)

modeling-->4+\6 ;) wiedac lekkie krzywizny......

rendering-->6\6

100 rzy bardziej podoba mi sie twoj render niz RA:) ale model odwrotnie:) wiec remis

a jest takie przyslowie gdzie dwoch sie bije trzeci korzysta ;)

aha i wazna sprawa zarzuc siatka (nie kazdy lukal do minib:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -> Thx, ale głupio mi słyszeć, że przebiłem RA. Może efekt końcowy lepszy, ale jak już wspominałem - w modelingu na tle RA jestem noga...

 

nielot007 -> Dzięki! Z tym remisem bym się nie pogniewał :D Trzeci powiadasz... Oby był ten trzeci... A tak piknie się bitwa zapowiadała... Siatka na dple :)

 

Mt.Knysha -> Dzięki.

 

JunioR -> Taa :) Już widze jak z RA tworzymy zespół i podbijamy świat jako drugie Evermotion :D (Nie głupi pomysł :P)

 

------------

A tutaj moja brzydka siatka :):

 

siatka-final.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrazeniem. Zwlaszcza rendering... miod. I mowilem, ze nie umiem renderowac a nikt mnie nie sluchal. :P Chyle czolo...

Pomysl z team'em jest calkiem... moze tez zrobimy stronke i bedziemy zarabiac na tutkach, co? :D

 

edit:

To sa same vraylight'y???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że wcześniej nie odpowiadałem, ale zagapiłem się :P

 

RA -> Thx masta! :D Tak to są same vray lighty :) Spróbuj - może będzie lepiej u Ciebie wyglądało. P.S. myśl...Myśl!...MYŚL!!! (wiesz nad czym) :D LOL

 

Marvey -> Sitka wygląda gorzej, bo użyłem znacznie mniejszej ilości poly, no i oczywiście nie poukładałem ich tak dobrze jak masta :)

Też jestem ciekaw czy ktoś wogóle ruszy te nokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności