Skocz do zawartości

Scena 3d: Wizualizacja: livingRoom


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

peter - hehe dobre :)

 

a co do renderu to panele za malo odbijaja i za mocno rozmywaja

szklo podstawek pod glosniki super a szklo na stole juz nie :P ale ogolnie ładnie :)

no i camera correction...

 

pozdrawiam i gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie podoba ;] o! ;]

 

no ale gratuluje cierpliwosci ... 3 dni renderingu to malo nie jest ;] ale nadal Sherif ma swoj rekord z pokojem Hotelowym jesli chodzi o czas renderingu :D

 

Peter - lol :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne dosyć, nie wiem czy z uwagi na sam projekt wnętrza czy może bardziej na warunki "geopolityczne" sceny ;) Może z uwagi na jedno i drugie :)

 

Gdybyś mógł przybliżyć proces ustawiania świateł, materiałów i renderu to myślę, że parę osób byłoby wdzięcznych.

 

By the way...

Na stronce swojej napisałeś w czarnej ramce o zainteresowaniach i popełniłeś tzw. literówkę: "indystry,", a powinno chyba być "industry".

 

PoZdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :) jak czepialstwo to linia horyzontu sie z perspektywa troche nie zgadza :P ale mysle za camera korkt yb pomoglo :) (ha umiem cos nowego i sie chwale)

 

no telewizor bardzo sztuczny ale fajnie i ladniy render ale pomieszczenie jako projekt mi ise nie podoba

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No telewizor sztuczny bo z tworzywa sztucznego jest :) Z łezką w oku patrzyłem na tą scenkę wyobrażając sobie, że to wybrzeże Australii i moja "przykładowa chata". Jeszcze tylko 3 lata i właśnie tam jadę na stałe :)

 

Greetings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawina krytyki :)

wizualka sama w sobie jest ładna dobre swiatło,modele .

ale projekt mało ciekawy.wszyscy walą to samo az do zrzygania.kanapa ,stolik i na pierwszym planie kino domowe z plazma jakby to było najwazniejsze na swiecie.

poza tym wszędzie pusto pełny "minimalizm" brak książek,szafek,roslin itp.

Nic ciekawego "sztampa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności