Skocz do zawartości

Small environment : Park :)


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak juz wspomnialem pracuje nad mala scenka. Glowne zalozenie jest aby stworzyc mistyczna scene, ze spora iloscia tzw."props'ow". Za wiele jeszcze nie ma, ale moze bedziecie mieli co krytykowac bo ostatnio nie wiele sie tutaj dzieje.

Ot i rendery :

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem...u mnie jasno, ale wszystko sie zlewa. drewno na lawce z 'podloga', a ta fontanne to juz chyba poraszek widzialem gdzies:) noi ofkoz gazetka fajna:) no to tyle czyli jak wszyscy wczesniej...textury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chwilowo niestety tylko nie wielki update, mam nadzieje ze poprawione textury, glownie lawki oraz smietnika przypadna do gustu.

 

kurt_hectic - "ale textury na to wzociles ?" - mozesz przetlumaczyc?? Ciemno ... coz, ile moge tyle rozjasnilem.

 

Hatred - swiatla, swiatla i jeszcze raz swiatla, coz. Nie potrafie ich ustawiac ... jeszcze.

 

JunioR - jw. + dzieki za wode :)

 

darkelf - niestety kontrastu jest w zupelnosci, trzeba bylo bardziej sie skupic na texturkach i mniej na "odwal sie" je zrobic + oczywiscie swiatlo :)

 

PAINbringer - oooo i tutaj wielkie dzieki za bardzo pomocna uwage. Wlasnie nie wiedzialem co mi nie pasi, i rzeczywiscie za duzo brazow. Swiatlo mialo za bardzo "pomaranczowy" odcien. Dzieki wielkie.

 

hcpiter666 - wiem , wiem , wiem, ale dzieki :)

 

Predator - i co ja mam odpowiedziec chlopie?? Ale powiem tak : masz racje :) I chwala Ci za to:)

 

mlody_ - fontanna ... tak stara jest :) chyba z rok ma jak nie lepiej, ale stala sie inspiracja :) i mobilizacja.

 

A o to i maly update:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Pomysł całkeim fajny, podba mi się, można tu wiele ciekawych pomysłów zrealizowac od horrowych klimatów do historycznych scenek itp. co do wyglądu modele są ok , textury jakos własnie mi bardziej pasowały na pierwszych skrinach, nie wiem moze dlatego że jestem włśnie świezo po przejżeniu i odpowedzi w twoim silentowym wątku, i jakoś tak mi się to od razu skojażyło własnie z silentem : ), tak czy siak pomysł jest gut, ciekawy jestem jak to rozwiniesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie model lawki - duzo zyskuje dzieki tym wygietym ksztaltom. Tekstura tez ok, milo, ze zadbales o taka drobnostke, jak sruby w deskach we wlasciwym miejscu.. (malo komu chce sie takie rzeczy robic, bo to wiecej pracy a i tekstura mniej uniwersalna). Fajnie tez wyszly "przytarte" krawedzie w koszu na smieci. Calosc ma jednolity klimat i pasuje do siebie. Troche poprawilbym jeszcze glowna teksture podloza, gdyz ma takie ciemne zabrudzenia, ukladajace sie w dlugie poziome pasy - na wiekszej powierzchni i przy ustawieniu kamery rownoleglym do tych pasow moze to troche niekorzystnie wygladac (powtarzalnosc tekstury bedzie duzo bardziej widoczna). Chetnie zobaczylbym ta scenke z dobrym swiatlem i dobrana sciezka dzwiekowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności