Skocz do zawartości

postać 3d: monsta


Rekomendowane odpowiedzi

cze!

taki mały obrzydliwiec... bazowy model w maxie, potem zabawa w zbrushu, z powrotem do maxa i zabawa z brazylijskim skinem (namalowałem dwie texturki: wierzchnia i subdermal)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dorób w zbrushu więcej szczegułów - jakieś szramy, rysy, żeby było bardziej odrażająze, a i jeszcze jakaś dziura w brzuchu by pasowała ;)

 

hehe ja was nie czaje a w max'e to sie nie da szczegooloow czy ten zbrush jest tak dobry??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbrush jest bardzo dobry... coraz wiecej osób się do niego przekonuje.. może służyć zarówno jako program do tworzenia gotowych prac jak też jest doskonałym narzędziem wspomagającym pracę w maxie..

 

smart: tak to parzydła :) chwyta ofiarę, paraliżuje a potem się w nią wsysa i pozostawia tylko suchą skorupkę i kosteczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze z założenia stwór ten miał mieć gładką skórę więc nie chciałem w nim nic na siłę wrzucać... drugie jak przerzuciłem wszystko do maxa moja maszynka tego nie udźwignęła także musiałem zmniejszyć iteracje co sprawiło że model stracił większość drobnych szczegółów jak bruzdki, krosty, żyłki i pory na skórze... następnym razem muszę zrobić szczególiki jako bumpa :) (albo pójść śladem kolegów z zagranicy i wciagnąć dual xeona z 3GB ramu :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne, jak na razie najlepsza twoja praca :D daj ją w bardziej wyeksponowanym miejscu w porfolio (np. na pierwszym miejscu ;)

 

Jeżeli mam skrytykować, to deformacje na rękach momentami sprawiają wrażenie dość przypadkowych, a ciało jest trochę za bardzo gładkie jednak - nie ma takich bajerów jak sutki, czy chociażby mięśnie.

 

ogólnie jest fajnie, mogłoby być jeszcze lepiej ;)

 

pzdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam stworek ladny (no nei jest to moze odpowiednie okreslenie),

ale sposob prezentacji mi sie za bardzo nie podoba, szczegolnie tlo, tlo wyglada bardzo plasko i jest oderwane od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Ania C... tlo psuje efekt. Za to sam potworek przeswietny... mam andzieje ze wiecej takiuch mutantow zapodasz ;)

 

Proponuje dac na tlo ciemne wzgorze (a raczej sama linie horyzontu) i jakis ksiezyc, neibeiskie swiatlo w oddali...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h4sh - czepaiasz się :P przecież model może być a-anatomiczny

 

Mi się bardzo podoba. Strasznie obrzydliwy potwór/zombie/cokolwiek innego - czyli spełnione założenie. Jedynie co bym dodal to delikatny zarys lasy w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne, ale jak widać sińce to czemu nie wypukłe żyły?

Może zbyt fantazjuje :P

troche klatka piersiowa w okolicy mostka wydaje mi się zbyt płaska. Ale model

robi itak b.dobre wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności