Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

super ten krasnal... hmm z tym problemem... to chodzi mi o cos takiego:

mam editable mesh... dodaje physique :). Tam sobie ustawiam, ustawiam... i chce przestawic pare vertexow bo costam mi sie nie zgadza(chce to zrobic w editable meshu) ale gdy klikam na editable mesh pojawia mi sie blad... i max sie zamyka :).

Dlatego pytam, czy jestjakis inny sposob na zrobienie tego ;D.

 

A co do grubosci... to przerobilem troche siatke, jutro pokaze :).

I jeszcze 1... dawid jak robisz te sukienke zeby ona ladnie sie ruszala z noga? :). flexem jakims? Ale jak :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra... dawid, jezeli masz teksturowac... to to chyba ma byc sluga dwarfa nie? wiec...

postac ucznia mialabyc do 1000 faców, mało szczegółowe, bez palców, rysy twarzy bardzo uproszczone

(u ciebie jest 1500 i sa palce :))).

 

Pozatym mam takie pytanko... czy robiles te sukienke i cale nogi ??

 

A co do tych poprawek... to mysle ze powinienes go wywalic w barach, zeby krasnala przypominal, bo na razie wyglada jak starszy czlowiek :)... albo zmien pozycje, moze zmienie zdanie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec... czas na mnie... i moj model :P...

Jezeli jest za malo gruby... to ja nie wiem, czy mam dobrze z glowa... i czy grubi maja duze brzuchy :P...

taka teksturka... a raczej pseudo tekstura... ale tak wzialem, bo nie za bardzo bylo widac brode i tak polecialem ze wsyzstkim :D.

Jezeli cos macie do zarzucenia...walcie smialo. Phantom: dostatecznie gruby?? ;D

A i zmienilem poze... bo mysle ze w tej latwiej bedzie modelingowac i riggowac :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się ogląda postępy w pracy :), ale chciałbym zwrócić uwagę na pewne aspekty... Otóż te obiekty i tekstury trochę nijak się do siebie mają. Różne techniki style... To może wyjść podobna kaszana jak w Morrowindzie... Wiecie patrząc na modele osobno ok... Ale przejść przez miasto bez torebki papierowej to jest sztuka... Musicie wyznaczyć jedną osobę odpowiedzialną za wydźwięk całości... Kogoś kto nada temu spójności... Taka moja mała rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.... ale jak to uspojnic... ja nie mam pomyslu :). Tzn... teoretycznie moznaby robic jakies bazowe obiekty krasnoluda, czlowieka, orka itd... tak jakmowielm na poczatku... ale nie spotkalo sie to z duzym entuzjazmem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za robieniem baz a potem ulepszaniem, zmienieaniem , edytowaniem, urozmaicaniem etc . dało by to dosyć szybką możliwosc zrobienia probnej wersji gry, a potem by sie zmienialo istniejące rzeczy na potrzeby następne ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasq....musze powiedziec ze chyba troche za duzo polygonow ronbisz na takie male obiekt.y...nie moglbys sie wmiescic w 100 lub maxz 150 faceach???

 

I do reszty grafikow....cezmu nie robicie palcow u rak???

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... no moge sie zmiescic

moge nawet i do 40 facow ale wtedy wychodza same kwadraty to ledwo teoretycznie przypominan to czym ma byc.

 

Podpatrzylem W Morowind(taka gra RPG dla tych co niewiedza) I tam obiekty maja wlasnie cos kolo 150-350 facow a postacie 2500

A morowind jest juz troszke ma.

Hyba z 2 lata jesli sie niemyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dsafdspablo:

felav.republika.pl - tam jest 5 - bez palcow...

A pozatym, mysle ze zaimiast takich rak zlaczonych 5 palcow i kciuka osobno lepiej byloby robic postacie z zacisnietymi piesciami... mniej polygonow, a w wiekszosci starych geir tak bylo :).

sasqoc - morrowind chyba tki stary nie jest strasznie, a zreszta ja nie wiem czy nasz engine moze sie rownac z morrowindowym :).

Ale najlepiej by bylo, abys zmniejszyl liczbe polygonow na te rzeczy poniewaz:

a. nie mamy takiego mocarnego enginu(tak mi sei wydaje :P)

b. nie sa to tak wazne przedmioty, zeby je tak bardzo dopracowywac... bardziej bedziesz pracowal nad toporem glownego bohatera, niz nad jakims glupim wiaderkiem :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Spuciarz the lamer of 3D

Najki dawidku Najki albo Adidasy choć mogą być glany albo martensy [spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox][spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności