Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Siegmar

Co do umieszczania plikow na ftpach, to polecam darmowy lycos... Jest rewelacja: 50MB za darmo! Dobry przesyl! Na neostradzie 60 KB/sec... Co do muzyki, to beznadzieja... Zaraz sobie sciagne bete i pogram! Jak bedzie to wygladało w miare przyzwoicie zrobie wam troche muzyki i efektow dzwiekowych...

Chodzi ci o muzykę która jest na stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

hmm ja mam pytanie koderskie, nie ma jakiegos proga do latwego edytowana tej planszy i obiektow?...

hmm... moze bys kielbaster za cos innego zamienil :D

Ja mam tylko exportera obiektów :(. Mogę jedynie podmieniać te stojące na planszy. Plansza jest czymś innym zrobiona :(. Tego mojego exportera wziełem ze strony 3d game studio.

EDIT: :P Wcisnołem go na serwer : to tu klykać

wersja dla maxa 4/5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voila moje zabawy - wrobelek ktory kiedystam zrobilem :D... nawet sie rusza, tylko cos jest problem z zapetlaniem :) - cos w gierce, nie u mnie... jakby jest odstep pomiedzy animacjami...

to tu(~200kb)

ps. to musi tyle zajmowac :|? (te modele)

 

acha zamieniac za lawe albo ew. za kola... chociaz, poprobujcie z innymi konfiguracjami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

hmm co to za rusalki giorgione :D.... radx, straszny syf w tamtym katalogu z klem, nei da sie z tym nic zrobic? chociazby 4 katalogi :D sfx gfx code i syf ;D

To do Sylwiusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo RadX zaczoł ten projekt ale teraz RadX ma ostry zajeb w życiu i tak jak gówno czasem nie wyrabia się na zakręcie :(

A DarkElf jest szefem organizacyjnym (ustalaliśmy to na GODzie) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, zassałem to coś z sieci. Nieźle się zapowiada jak na projekt/tytół tworzony po pracy, chyba się nie mylę?? Ten engine sami zrobiliście czy jest to gotowiec typu reality factory? Jeżeli sami go stworzyliście to jestem pełen podziwu:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności