Skocz do zawartości

ilustracje do tomiku poezji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

little-ninja -> ta pani Ci powiedziała co masz rysować czy dała Ci wiersze i do nich rysowałeś czy jak ? Bardzo ciekawe te graficzki ale też Ci ponarzekam, małe bardzo (nie da się nic na rekomendacje wybrać z nich :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z prosba umieszczam wieksze :)

dziekuje za komentarze wszystkim

 

leru - jakby pani kazala mi rysowac co trzeba to troche mijaloby sie z celem nie uwazasz to poezja a nie supermarket ;)...mialem wolna reke ale wiersze sa bardzo proste(ale nie prostackie, takie o codziennosci i takie tam) nie jakies tam pokrecone to nie jest topor

 

smart - szkic w olowku pozniej tusz cienkopisami

 

3.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

8.jpg

 

2.jpg

 

4.jpg

 

1.jpg

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym jest poezja nigdy się nie zastanawiałem ;) wyszedłem z założenia, że to jej tomik więc ma prawo decydować co ma być na ilustracjach (autorka czy tam wydawnictwo, nie wnikam). W każdym razie, dzięki za większe wersje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo little-ninja nabardziej mi sie podobaja SUWAK, GIRY Z PAPIERKIEM, USTA (rararar) kolesa z mikrofala moglbys bardziej () przygnebic, zobojetnic, a czy moglbys nam przedstawic jakies teksty dotyczace ktorejs z ilustracji kudasai (please), tzn ktore wplynely na twoje pracky.

 

pozdrawiam

 

ps. Znasz Foksowicza (brodatego skrzata rembajlo,pijaka, kumpla ktory sie przeniosl do Krakowa) ?

 

edit: co do tekstow, chociaz tytuly, chyba ze jest w sprzedazy, to kupie?

(jesli jest wiecej grafiki i duzo ciekawych wierszy, na to juz musisz dac gwarancje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzx za koment wszystkim

 

sympathetic to zwyczajne cienkopisy na stare piorka mnie nie stac ;)

 

Azazello co do tomiku to jak juz wspominalem zadne tam hardkory ech troche mnie poniosla wyobraznia nie ukrywam ze nadinterpretacji z mojej strony jest sporo

asfalton a on mnie zna ? bo ja pijalem z wieloma(teraz mi troszke przeszlo bo dziewucha sie za mnie wziela ;P)co do sprzedazy to lokalne ma byc bardzo i to w gorzowie wlkp. ma niby sie druknac ale szczegolow nie znam co do tekstow to nie moge umiescic

 

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle:

 

"...a one {muchy} jak helikoptery latały nad drzewami..."

albo .. albo juz nie....

 

to oczywiscie cytata z Marii T. W. [Woronicz] (słynnej poetki z Bornego Sulinowa dla niewtajemniczonych podpowiadam)

 

...no cwicz little poeto nindza, bo mysle ze ten tomik to byla bulka z maslem w porownaniu do proby zmierzenia sie z nasza ulubiona pisarka :D

to bedzie dopiero wyzwanie, ze jeszcze tylko Tobie przypomne wiersz .. ba! utwór "Cierpliwa żona" :D

 

pozdr boba

 

ps. milo ze udalo ci sie to w koncu zamknac ;) ...bo sie juz balem ze sie niedoczekamy tych ilustracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ilustrować poezje to łatwo nie jest, wszystkich się nie zadowoli ;)

Jak dla mnie trochę przygnębiające ilustracje i przyciężkawe, ale rozumiem że i tekst sam lekki i prosty nie jest :D

Kreska trochę zbyt sztywna, ale też to pewno od samego tekstu zależy.

Mają klimat . . . @_@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności