Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 2D


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzisiaj przy pifku...uzgodniliśmy wygląd menu...wygląd głównego napisu \"Kryształów Lorien\" cały desine poszczególnych elementów menu przed grą...a także ingamowego...wydaliśmy na to dużo nerwów...i dużo pieniędzy i dużo [piwo]...więc pomyśly są jak najbardziej profesjonalne i orginalne...stworzenie szkiców jest kwestią 1 tygodnia...może nawet nie...jeżeli nie zabraknie pieniędzy na paliwo :P:P:P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widze żę 8 wygrała przetarg...mój osobisty faworyt no i dobrze :)

 

to jutro idzie do rysowania...jush...moglibyście jeszcze sprecyzować się co do wyglądu...głownego bohatera...Willow to w ciebie wierze...w co ma być ubrany bohater...:)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...nie wiem jak całość ubioru ma byc rozwiązana...myślę że to powinno byc tak że ma na sobie jakąś bluze i getry(a\'la Robin Hood przerobione na styl fantasy), a na to będziemy wkładać zbroję, czy szatę maga zależnie od klasy postaci...

 

Czyli ogólnie wg. mnie: powinien mieć getry, wysokie, skórzane buty, bluze(może z kapturem...). NIedawno wrzuciłem concept-arta takiego elfa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...jutro będzie jush art odnośnie menu...powinien znaczy się być...ale myśle że Ander ma jeszcze dużo czasu do jutra do 12 :D (w samo południe :P)...

 

nie wiem czy się wyrobi z conceptem elfa...ale szczerze mówiąc wole żeby robił wolno ale dokładnie i ciekawie...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo...a tutaj maci taki początkowy shkic ubrania głównego bohatera...ale jeszcze naniesione zostaną na niego poprawki...

 

Anderton mówi...żeby zaakcentować że to jest lekki shkic...znaczy się na \"odpiepsz się\" :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MENU

 

no dobra koniec laby...zabieram się do roboty (nareshcie :P)...a jest co robić...jush miałem kłopoty z przygotowaniem menu do przeróbki bo Ander zrobił je do góry nogami...i wszystki wymiary...poszłuy [dresik]...!!

 

tu macie shkic a ja jush więcej nie gadam tylko robie :P...pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Pablo poczekash...bo nie ciężko to idzie jakoś...brak mi pomysłów tak na sucho...:( ale staram się jak moge....:D

 

a teraz pytanie...jakie colory dać na tą elfke?? bo jakoś taka jak teraz jest z białymi włosami mi się podoba...ale nie wiem jak wam :D

 

pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności