Skocz do zawartości

SCENA 3D: Uliczka w Bronx\'ie - Końcowa faza:)


kulexy

Rekomendowane odpowiedzi

Witka....

 

Dlugo nie moglem sie zdecydowac, ale wkoncu podjalem ryzyko zrobienia uliczki a wlasciwie zaluku, takiej nak na filmach o NY na bronxiem, ktora jest miedzy budynkami i zazwyczaj jest slepa:D . Wala sie po niej mnostwo papierow, smieci, kartonow (miejsca mieszkaniowe tamtejszych kloshardow ;) ) i porozbijanych butelek...

 

Nie wiem czy mi sie to uda, bo jedyna pracka ktora skonczylem byla pracka pt. /BUDYNEK/ a ta jest dla mnie wyzwaniem...

 

Zyczcie mi powodzenia bo nie wiem czy i przy tej nie opuszacza mnie zliy i pomysly... :D:D:D

 

oto pierwszy render...[heej]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm dla mnie temacik bomba :D bardzo fajny klimat rodem z teledyskoof Gangstarr [rotfl2], a co do drabinek to myslę że ten górny balkonik powinien być troszke wyżej a drabinka prowadząca do niego powinna być bardziej stroma .... myślę, że wiesz o co mi chodzi [rotfl2] - a tak ogólnie to sie nieźle zaczyna ---- pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak cicho??

 

aktualnie nie moge sie uporac ze smietnikiem ale sami ocencie na podstawie tego rendera i sami ocenicie...

wiem, zawartosc troche monotoniczna, ale tego prawie nie bedzie widac ze jest ulozony tak, bo kontener bedzie bokiem ustawiony, centralnie pod schodami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydki :P zrób taki jak a duke nuke 3d jak sie grało na pozcątku to był taki :P chyba sie palił w dodatku [boje się] a i te smieci... pododawaj torche innych zeby sie różniły iżeby neiktóre zwisały z tego smeitniki, jakieś zwisające skarpetki, skórki od banana.. kurcze szkoda ze niemoge ci pokazać swojej szafy, miałbys jakiś wzór wtedy... lepszy [killer]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo fajnie , łana klima sie kreca hehe , mało miesca ale tak ogólnie wypasik hehe to bedzie nos czy dzien ? ,

 

Bo jak noc to mozesz dac jakiego biednego ludzika co spi w kartonikach , ogólnie w dzien mozesz tez taiego dac hehe

 

Mozesz tez dozucic ruch gazet i róznych paierków takie uliczmi zazwyczjaobłuają róznymi płynami nie koniecznie wodą , moga to byc tez jakies pomyje , wiesz pomysl cos mozesz wymyslec tez i sam hehe , jakies sciany obrdapane i ułamane cegły albo dzira jakas wyważona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeśli noc to spoko doprauj jeszcze swiateleko ;) Lecz teraz gdy jest to w fazie produkcji możesz dawac troche jaśniesze rendery ;) żeby lepiej było widac ew. bugi :) Co do kolesia to tesh bym dał jakiegos ale wiem ze to nie bedzie ławte i zrobienie samego kolesia zajmie ci wiecej niz ta uliczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

kulexy co prawda nie czytałe wcześniejszych postów dotyczących Twojej pracy - sorki - i jeśli będę powtarzał czyjąś wypowiedź to wybaczcie ;). Jesli mogę się \"delikatnie\" przyczepić to czy Twoje schody nie są zbyt duże? Drabina mi też wygląda na wykonaną z \"szerokiej róry\" ;) wiem że wpierw solidna konstrukcja a później estetyka ale przesadziłeś ;)

 

Praca Twoja zapowiada się nie źle, ciekawe w jakim klimacie ją zrobisz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl fajny ale.. wykonanie zle, w sensie zle sie zabrales, wszystkie obietky sa na wzajem przeskalowane, nic do siebie wielkoscia nie pasuje, po dodaniu tej rynny ta schody przeciwpozarowe wygldoaja jaby mialy po 1 wysokosci kazde pietro.. pomierz sobie wszystko i zabeirz sie jeszcze raz, powiem ci tyle ze w polsce roznica miedzy 2 poziomami w budunku wynosi 2,5m (Jakby tos tego nie wiedzial) (of coz to taki blokowy standard;) wiec mysle ze te twoje schody tez powinny miec taka roznice, kolejny bug to drabinki przy tych schodach, sa strasznie masywne - psuje klimat

 

ostatnie to POLSKIE SMIETNIKI W BORNKSIE?! tamtejsze smietniki w niczym nie przypominaja naszych pieknych smietnikow, oni tam maja kontenery na smieci, w polsce tez je mozna spotkach

 

ok to tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle zauważ że polskie śmietniki mają 1,5m...więc wsumie wysokość pięra na tej pracce ma 2,3m :P tak na oko...

 

no rynienka mogła by być mniejsza :D

 

ale ogólnie klimat fajny...jeszcze jakiegoś morderce tam wpasować i git :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak dlugonie dawalem updejtow, ale po prostu nie mialem czasu (musialem zaliczac przedmioty min. biola i matma)

[rotfl2][rotfl2][rotfl2]

ale zaliczylem :D i jestem HAPPY!!!

[rotfl2][rotfl2][rotfl2]

 

No wiec:

 

-poprawilem rynne zrobilem ja bardziej powyginana i chudsza

-zrobilem od nowa drabinke (jak sie wam podoba?)

 

no i to wszystko... teraz sie zabioreza kartony, ale nie moge cosik zrobic modelu kartonu, moze wieczorerm dam updejta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, z tym dymkiem niezle by wyglondalo, zobaczymy co sie zrobi, ale to pod koniec, musze sobie to zapisac zeby nie zapomniec bo za 6 dni jade do stanow to zobacze jak to wyglada, i bede na bierzaco robil tam prace...

 

Pablo, jak ci sie podoba takie rozwiazanie??? lepiej z tymi rurkami ten smietnik?

 

teraz trzeba sie zabrac za worki na smieci i za tego nieszczesnegoi kloszarda, moze dam jakas beczke palaca sie, albo... niewiem jush sam. mam 10.000 pomyslow w glowie i sie zaloze ze nie zrobie nawet jednego :(

 

dobra oto screen z poprawiona blacha...

tym razem jush nie z portview\'a PERSPECTIVE tylko z \"camera01\" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności