Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat Cinquecento Tune


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastawe narazie odstawiłem do garażu, i zabrałem sie za wersje tuningową cinkola, która jest zrobiona na bazie mojego pierwszego modelu cc. Model tune jest zrobiony od podstaw. W najblirzszym czasie ben robione siedzenia, i deska roździelcza. Pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

model i wykonanie mi sie podoba. male krzaki na tylniej szybie w naroznikach. razi mnie styl a'la nfs underground. tzn te charakterystyczne zderzaki. raczej to niepasuje do cc. ale to zecz gustu. felgi bym zmniejszyl nieco. i wydech na srodek zdezaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny
razi mnie styl a'la nfs underground. tzn te charakterystyczne zderzaki. raczej to niepasuje do cc. ale to zecz gustu. felgi bym zmniejszyl nieco. i wydech na srodek zdezaka.

no to dobre zderzaki ci przeszkadzają a wydech chciałbyś żeby na środku był :D

ja jestem zawiedziony że zastawę odstawiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_mocny- no wiesz troszke zastawka mnie zedenerwowała :P, ale to nieznaczy ze do niej juz nie wruce, ja aktualnie robie 3 modele, w tym jeden na forum jest pokazany czyli Cienias, bo tak to jeszcze robie Żuka i od czasu do czasu coś w zastawie :P, ale narazie staram sie wykonać deske roździelczą z cieniasa, a zleksza ona jest cięzka do roboty, więc troszke to potrwa zanim ją umieszcze na forum Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tak jak w ostatnim poście obiecywałem ze wnętrze bendzie to bendzie :), oto one, dzis je zaczołem robic. Fakt ze dopiero jest tyle, ale miałem niezłe problemy z twardzielem ale powoli wszystko wraca do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jest sporo do poprawy mam nadzieje, że to nie są skończone opony bo jakieś dziwne no musisz na pewno poprawić zderzaki (albo nadkola nie wiem jak to tam się zwie) bo strasznie krzywe są no i jak to ma być tuning to ja bym go obniżył trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, opony będą miały bieżnik, bo jak narazie go niema, druga sprawa, narazie nie będzie za bardzo nowości bo po ostatniej burzy co u mnie była to mam nowy twardziel ;/ i próbuje ten stary jakoś naprawić bo poszły obwody :(

A tak to narazie bawiłem się troszkę z lakierem :) Który lepszy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności