Skocz do zawartości

Maszyny Bojowe: Invisible Hand


Gość Bad Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bad Moon

Te rury służą do chłodzenia (jak wiadomo próżnia z reguły jest bardzo zimna), są silnie opancerzone więc myślę ża atak na rury nie jest tak tragiczny w skutkach, zresztą to tylko chłodzenie :] ja bym najpier celował w kwaterę dowodzenia:D

 

Okręt już skończony, skończyłem już prawie 1 typ mysliwca, oto on:

 

hfighter1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o maaaatko!!! przepiekny render, przepiekne textury... super naprawde ( uwielbiam star warsy i te klimaty ):)

przepraszam za powtórzenie słów Leleń'a ale jak to zobaczyłem to cięzko mi było coś własnego sklecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, widzę że cały czas trzymasz poziom, ale... jest jedna rzecz, która rzuciła mi się od razu w oczy - owe wloty powietrza przed kabiną, pomiędzy skrzydłami - jakie jest zastosowanie takiego zakrzywionego kształtu? Czy nie spełniały by swej roli lepiej gdyby były do siebie równoległe? To taka drobnostka tylko.

 

Tak czy siak - jest to kawał solidnej roboty - powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

@ spinoza: no tak, ale w ten sposób wydaje mi się że lepiej wygląda

@ ArTooRo: wiesz zakrzywione wyglądają dziwniej, dlatego je zakrzywilem

@ Archangel: będzie więcej :D

@ Synuś: no racja nie robiłem go zbyt długo

@ Sir Bols: bo to lekki myśliwiec :D

@ Sharp: no co wy z tymi wlotami, oryginalnie wyglądają i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Zrobiłem planetę, a co by nie było że robię plagiat, przedstawiam własnoręcznie zrobione tekstury (to oczywiście ich mniejsza wersja, oryginalnie maja 3600x3600 pikseli)

jak by ktoś potrzebował tą teksturę ze światełkami na planecie to dajcie znać :D

planet%20render.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo :/ flara daje po oczach, starfield daje po oczach, tekstura (czy to przypadkiem nie jest Couruscant?) nieładnie nałożona daje po oczach :/

Przyjrzyj się jak robi takie rzeczy (co prawda o ile pamiętam w Fotosklepie, ale myślę, że to dobry materiał referencyjny) Greg Martin, rewelacyjne rzeczy ( http://www.artofgregmartin.com/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

starfield i flara no daje po oczach, fakt, zgadzam się, tekstury sam zrobiłem, ale co jest nie tak z ich nałożeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texturka niczym ze starwarsuf, gosc byl bys(nie pisze ze teraz nie jestes) jakbys swojega avatara gdzies wkleil, jak tak zrobilem na przedostatniej bitwie i nawet nikt sie ni zorientowal :]

 

ps. zapomnij a flaze, to teraz nie na topie:/, moze jakies 10 lat temu

ps2. domyslam sie ze widziales starwars3 wiec masz duzooo referencji w pierwszych 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

flarę wyrzuce (zresztą i tak w postprodukcji ją robiłem) jednak słońce świecić się musi, a co do pierwszych 5 min starwarsów to myślisz, że czym się inspiruję w tej pracy biggrin.gif

 

Zrobiłem wstępny model Niszczyciela, który będzie stacjonowal w oddali nad planetą, nie będę się wgłębiał w detale, ponieważ okręt będzie niejako elementem tła, ale dorobię mu baterie działek i miejsce dokowania dla pancerników, teraz zabieram się za korwetty i transportery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności