Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Terminator Ressurection"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe dzienks chlopaki;) wiem Leru wiem;) znalazlem troszke czasu (niema to jak nocka:P ) i zrobilem tyle: (ta czaska bedzie wkomponowana w podest ktory widac na zalaczonym zdjeciu) czaszka 40 % done bede modyfikowal jeszcze oczodoly i inne duperele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poly:P dzienks:) nawzajem:D maly test na szybko:) dzisiaj w nocy pobawie sie troche podlozem itp (moze pokaze faze wstepna terminatora ale zdecydowanie wole organike wiec nie liczcie na to ze to bedzie fajne:P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Hurra uwielbiam TERMINATORA, film mogę (części 1,2,3) mogę oglądać godzinami, dniami i nocami. Scenka będzie miodzio. Już ma miejsce zarezerwowane u mnie na pulpicie, dlatego proszę o końcowy renderek w rozdzielczości 1024x768 z góry dzięki.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe niema sprawy tylko abym dotrwal z tym modelem niewiem jak mi wyjdzie mechanika:/ zobaczymy narazie robie podest i troche juz kombinowalem nad terminatorem ale to jeszcze nie to wiec narazie rzecz najprzyjemniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile czaszka jako oddzielny obiekt nie jest rewelacją, to już w kupie prezentują się o wiele lepiej. Pamiętaj o usunięciu przebić modelu piasku z oczodołów czaszek w nim zanużonym (albo i nie, w końcu mogło nalecieć piasku :])

 

To będzie coś jak figurka stojąca sobie gdzieś na podstawce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Ania to jest zdjęcie, figurki jaką można sobie kupić i postawić gdzieś. Sam nie wiem co myśleć o tym topnieniu kości po wybuchu bomby, może je trochę zmniejsz i będzie spoko, ale bez tego i tak jest super a nie mogę się doczekać końca :D.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokladnie figurka z jakiegos sklepu niepamietam jakiego ale mniejsza z tym delikatniee sie pobawilem ZB i wyszlo to moze jutro dam wersje z czaszkami zmienionymi i teksturami ale to wyjdzie w praniu narazie po malutku:)

edit: zrobilem maly test 4fun:) 3 renderek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze ho ho ho ... Misiek no nieźle żeś sie chapnoł , ładny kąsek ale weż to rozgryś teraz ... Ty to masz cierpliwość żeby sie za takie szczegółatowate pierdółki brać , ale powdziwiam nie powiem że podziwiam talentu i wytrwałości ... jestem z Tobą :D

 

A to co widze z tymi czaskami to wyszły Ci super ... jak żywe , znaczy jak martwe hehe :P . Dorobisz texture pyłu i zgliszczy i pobrudzisz je zdeka i normalnie duplikat .. alb lepsiesza kopia tego co nasladujesz :D Działaj i nie poddawaj sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Hm… ciekawy koncept. Zrobić takiego dywersanta jak to się zwie. Pierwszymi dywersantami z tego co pamiętam był T-100 i miał skórę z gumy, nie posiadał włosów ani gruczołów. Ja to w tej roli co ty robisz to bardziej bym wydział T-101, szkielet jego inaczej wyglądał. No ale T-850 to bardziej zawansowana machinka, nawet ze względu na pancerz. Co nie zrobisz to i tak będzie dobrze. Musisz tylko pamiętać o tym że wszystkie twarze oczywiście dywersantów z Serii posiadającej endoszkielet posiadały twarz niejakiego Sierżanta „Candy” (Stg. Candy). A wyglądał on jak Arnold Schwarzenegger, innego wyglądu one nie miały. Więc niestety chyba jesteś skazany na twarz Arnolda, przynajmniej jest dużo referek :). Jak się tak patrzy na te głowy to ta bardziej po prawej go przypomina. A tak na marginesie to ubiór ich był różny, zależny do tego co zabrali Ruchowi Oporu.

 

 

Pozdrawiam i życzę zapału w pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności